В памет на малкия ми герой!

  • 92 056
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз и до днес не знам защо Ви се случи това, твърдо вярвах, мислех си че знам, че всичко ще Ви отмине, че той ще оцелее...Теди е прекрасен,беше истински боец, много смел, търпелив...страхотно дете...
Дано намерите сили да продължите...
Приемете най-искрените ми съболезнования.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Със сълзи в очите изгледах клипчето. Синът ти е прекрасен и много борбен. Жалко, че си отиде от вас, много боли  Sad
За Теди

# 32
  • Мнения: 881
Слави,миличка Hug
За малкия прекрасен Теди Flowers Rose Flowers Rose
Почивай в мир малко слънчице!
Дай сила на мама и тате да продължат напред...

# 33
  • Мнения: 825
Слави,  Hug те и плача с теб

# 34
  • Мнения: 219
Момченцето ти е прекасно....няма утеха знам, но трябва да продължиш! Той остава за винаги в сърцето ми..... Още  е трудно да повярвам

Ще се моля да събереш сили и кураж да зарадваж малката - голама принцеса  с още едно детенце и то да стопли малко измъченото ти сърце.
Прегръщам те!

# 35
  • Мнения: 6 441
Думите са безсилни...
Прегръщам те,мила майчице ...

# 36
  • Мнения: 147
Тъжно ми е за твоето ЮНАЧЕ.. не можах да изгледам цялото килпче...Силно те прегръщам Hug Кураж, майчице!

# 37
  • Мнения: 707
Толкова пъти го гледах и плаках...исках да напиша нещо, но все не успявах... Ще си позволя да напиша цитат от една друга тема :
''Allways blessed, never loss''  - казала го е друга майка на ангел4е в смисъл , 4е не обвинява Бог, 4е и го е отнел , а е щастлива, 4е и го е дал, дори за кратко . ( Буквално ''Винаги благословия , никога загуба''

# 38
  • София
  • Мнения: 1 941

Вечна му памет! Милото детенце... Sad

# 39
  • Мнения: 2 829
Слави, много ми е мъчно за милото ти, прекрасно момченце.... И аз като толкова много други майки се молех и надявах Теди да оздравее, сега ми е много мъчно, за това че малкото юначе не е вече с нас, но най-много ми е мъчно за болката, която преживява твоето семейство! Ще ми се да можех с нещо да помогна....
Но няма да го забравя никога, твоето малко момченце! Нека почива в мир!

# 40
  • Мнения: 2 849
Страшно много съжалявам ......боли винаги като прочета за поредното ангелче .
За твоето ангелче - Flowers Rose Flowers Rose

# 41
  • Мнения: 656
За Теди Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Слави Hug

# 42
  • Мнения: 9 973
 Cry
спи спокойно малък Теди

# 43
  • Варна
  • Мнения: 617
  Днес Теди можеше да е на 5 месеца...а него вече го няма...
Спи спокойно, мило дете!

  Винаги ще те обичаме!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Слави,няма думи който да успокоят майчината ти душа.
Тео винаги ще ти липсва,ще липсва и на нас.Почивай в мир малко борбено момченце. Flowers Rose Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт