Петиция в подкрепа на граничен полицай Михаил Цонков

  • 846
  • 13
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Мисля че всички са запознати със случая  Peace

http://www.bgpetition.com/policai_conkov/index.html

http://www.factor-bs.com/news-3567.html

# 1
# 2
  • Мнения: 2 386
Принципно с майка ми се подписахме на входа на морската градина в Бургас вчера, но по-късно разбрах, че нещата май не били толкова прости, колкото изглеждат...
Не знам, вече подписите са факт.

# 3
  • Мнения: 917
Принципно с майка ми се подписахме на входа на морската градина в Бургас вчера, но по-късно разбрах, че нещата май не били толкова прости, колкото изглеждат...
Не знам, вече подписите са факт.
може ли да кажеш, какво си разбрала  Whistling
може и на лични  Wink

# 4
  • Мнения: 2 386
Ами.. че убитият е прострелян с четири куршума в гръб, освен това е бил българофил и е участвал в някаква програма.. Не ми се ще да пиша глупости, слушах с едно ухо, понеже вече се подписах.

# 5
  • Мнения: 2 032
Преди да започнат преразказите по картинка.
Значи.
Единственото, което се знае със сигурност, е че граничарят е застрелял човек.
К'ва подписка, к'ви пет лева?
Някой, който разполага с фактите, доказателства, свидетелства и подобни, трябва да реши дали е употребена прекомерна сила.
Не форОма.

# 6
  • Мнения: 1 259
 Peace
Дано помогне малко!

# 7
  • Мнения: 1 910
За съжаление в България фактите могат да бъдат всякак разглеждани, особенно ако има подходящия натиск.
За това мога да имам само собствено мнение по такива теми.

# 8
  • Мнения: 489
Хубаво, че се пусна петиция. Четох за случая преди няколко дни. Както и да е застрелян турчина, факт е че са нарушили границата на България и  външна на ЕС. За бракониерство. Я да пробва някой да наруши границата на САЩ, да го видим, дали ще остане жив....
Подписвам.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 761
НеприкосновеностТа,дето отдавна я няма....
Не бих подписала такава петиция.Да отнемеш нечий живот,независимо дали си на война , на магистралата или в кръчма е твърде голямо прегрешение за мен.

# 10
  • Мнения: 489
Картинка, той е изпълнявал служебните си задължения! Освен това граничните полицаи са били нападнати! Трябваше той да бъде убит ли?! Shocked

# 11
  • Мнения: 1 761
Не съм била там, не съм видяла какво е станало и не съм склонна да вярвам на слухове.
Според мен твърде много се експонира факта,че убития е турчин.
Когато имаш оръжие трябва да си подготвен как да реагираш,какво да очакваш,как да предотвратиш нечия смърт (дори и свойта).
Има нещо неясно в тази история, но не е моя работа да я нищя.Има компетентни специалисти за това.

А за безбройните правописни грешки във въпросната "петиция"  дори не ми се иска да отварям тема.

# 12
# 13
  • Мнения: 335
http://dnes.dir.bg/2008/10/25/news3517924.html
Няма да има дело срещу граничаря Михаил Цонков/25 октомври 2008
"...Зная, че битката все още не е окончателно приключила, но съм щастлив, че това, което казвах, че съм невинен, се потвърди и се доказва от експертизите”, каза Михаил Цонков, цитиран от Фокус. В постановлението на Военна прокуратура се казва, че “обвинението се явява недоказано по несъмнен и безспорен начин” и че поведението на граничар Цонков не представлява престъпление, тъй като той не е бил длъжен и не би могъл да предвиди прострелването на Ялчън Ерджан. Бургаският граничар Михаил Цонков каза, че е благодарен за подкрепата на обществото през месеците докато траеше разследването. “Благодарен съм на инициативния комитет, който бе организиран в моя защита, на медиите, на всеки обикновен българин, дал подписа си в моя защита”, каза още Цонков."

Общи условия

Активация на акаунт