УЖАСССССС.........

  • 3 598
  • 38
  •   1
Отговори
АКО ВАШИЯТ МЪЖ ЗА ГОДИШНИНАТА ОТ СВАТБАТА ВИ ПОДАРИ ПРОСТО .......ЕДИН ШОКОЛАД КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ,СЛЕД КАТО ВИ Е ОБЕЩАЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО КАРИБИТЕ... Mr. Green

# 1
  • Мнения: 606
Баси кефа. Дано не е горчив.

# 2
  • Мнения: 4 916
А уточнил ли е за коя годишнина - за десетата, за двайстата?...

На една позната й подариха пръскачка за лозе  Stop както виждаш има и по-зле.

# 3
  • Мнения: 2 005
Баси кефа. Дано не е горчив.
Едва ли ще е сладък  #Crazy

# 4
  • Мнения: 677
„Обмисляхме какво да правим: да отидем на Бахамските острови или да се разведем. В края на краищата решихме, че Бахамските острови е удоволствие само за две седмици, докато добрия развод остава за цял живот.“
У.А.

# 5
  • Мнения: X
Отвори шоколада, може билета до Карибите да е вътре. Mr. Green

# 6
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
екскурзията може да е за някоя друга годишнина...........
Наслади се на шоколада Hug

# 7
  • Мнения: 2 837
АКО ВАШИЯТ МЪЖ ЗА ГОДИШНИНАТА ОТ СВАТБАТА ВИ ПОДАРИ ПРОСТО .......ЕДИН ШОКОЛАД КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ,СЛЕД КАТО ВИ Е ОБЕЩАЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО КАРИБИТЕ... Mr. Green
Знам ли...то тази екскурзия не се ли организира предварително, аз трябва да съм в течение, ако ми е обещал. А щом ми подарява шоколад, значи не е забравил датата...на подигравка ми мирише, така че много възможно на следващата годишнина да не ми е мъж вече Wink Освен ако междувременно не се извини с някалко почивки, поети изключително от неговия джоб Grinning

# 8
  • Мнения: 3 405
"По добре е от нищо" - Казала съпругата и погледнала диамнтения пръстен в кутийката пред себе си  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 804
Кофти, ама всеки в един миг трябва да порасне!  
Карибите няма да се преместят, споко!

# 10
  • Мнения: 7 837
Еее, друго си е да се пържотиш на жегата, пък било и на Карибите. И като дойде урагана, па те върже милото за някоя палма и... еротиш, еротиш.
А, той, кво...простак...

# 11
  • Мнения: 1 447
Тази година шоколад пък догодина може и до Карибите да те заведе.зависи дали ще е доволен от теб през изтеклата година.

# 12
  • Мнения: 5 370
АКО ВАШИЯТ МЪЖ ЗА ГОДИШНИНАТА ОТ СВАТБАТА ВИ ПОДАРИ ПРОСТО .......ЕДИН ШОКОЛАД КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ,СЛЕД КАТО ВИ Е ОБЕЩАЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО КАРИБИТЕ... Mr. Green
'Га мина един месец от въпроса ти за подаръка, бе, слънце, нали беше писала, че годишнината ви е след месец? newsm78
Това, последното, е на дата 16.06.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305561.msg7818035#msg7818035

# 13
  • Мнения: 4 585
Какво ли не обещава един мъж, за да получи каквото иска.
Ей сега си вдигам задника от компа и отивам да обещая
едни Кариби на Вълчицата. Ааа, шоколадът със стафиди и лешници ли е?

# 14
  • Мнения: 4 916
АКО ВАШИЯТ МЪЖ ЗА ГОДИШНИНАТА ОТ СВАТБАТА ВИ ПОДАРИ ПРОСТО .......ЕДИН ШОКОЛАД КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ,СЛЕД КАТО ВИ Е ОБЕЩАЛ ЕКСКУРЗИЯ ДО КАРИБИТЕ... Mr. Green
'Га мина един месец от въпроса ти за подаръка, бе, слънце, нали беше писала, че годишнината ви е след месец? newsm78
Това, последното, е на дата 16.06.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305561.msg7818035#msg7818035

Може пък да гони норматив за брой пуснати теми  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт