Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Спешно ми е необходима консултация с добър детски УРОЛОГ и НЕФРОЛОГ. Знае ли някой такъв и моля ви дайте евентуално координати. Благодаря предварително!
Цитирай

София

За нефролог бих ти препоръчала д-р Буева, работи в Детската консултативна поликлиника, приема също и във 2-ра градска. Много е добра, ако те интересува пиши на лични да ти дам телефони. А за уролог, при който и да идеш в Пирогов са добри, аз водих сина ми при д-р Момчилов.
Цитирай
отиди при д-р Момчилов в пирогов-препоръчаха ми го негови колеги
Цитирай
Благодаря Ви ! Ние случайно попаднахме на д-р Такева ! За Момчилов мненията бяха противоречиви. Но след като сте доволни от него, ще опитаме преглед и при него.Бебка е без диагноза, а това е най-неприятното.
Цитирай

До колкото разбирам от постинга става въпрос за сериозен проблем, на теб ти трябва специалист, а не доктор да дръпне пишката на малкия и да се усмихва любезно на майката, затова не ти препоръчвам д-р Момчилов. Нямам нищо против него, но има още да учи. д-р Такова при която сте ходили също е добра.
Цитирай
До колкото разбирам от постинга става въпрос за сериозен проблем, на теб ти трябва специалист, а не доктор да дръпне пишката на малкия и да се усмихва любезно на майката, затова не ти препоръчвам д-р Момчилов. Нямам нищо против него, но има още да учи. д-р Такова при която сте ходили също е добра.
    Няма доктор на този свят, който да е научил всичко, дори и големия специалист се учи до момента, в който спре да работи! Smile А за да казваш, че има още да учи, това означава, че ти си по-учена от него. Rolling Eyes Чак тогава можеш да си позволяваш да даваш такива оценки. Wink
Цитирай
    Няма доктор на този свят, който да е научил всичко, дори и големия специалист се учи до момента, в който спре да работи! Smile А за да казваш, че има още да учи, това означава, че ти си по-учена от него. Rolling Eyes Чак тогава можеш да си позволяваш да даваш такива оценки. Wink
  И да добавя, че в "Пирогов" не "дърпат само пишките" на децата, там работят оперативна урология с пациенти от цяла България Smile
Цитирай

пак се намери някой да ме поучава, но не си разбрала нищо от написаното. Аз поне с очите съм видяла и преценила кой какъв е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.