Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Тази сутрин стана нещо мн странно за мен.Седях си и тръгнах да ставам като постепенно започна да ми примъглява на очите докато не изгубих изцяло образ,но през това време съм си в съзнание.Така сигурно кум 50 сек до 1 минута.Хубавото е ,че айка ми ме усети защото се блъснах във вратата и тя ме заведе да си легна.Случвало ли се е на някой друг и ако да как се предпазвате от повтаряне,от какво може да е? newsm78Най-вече ме е страх да не ми се случи пак на улицата или някъде другаде.Имах късмет че стана вкъщи...
Цитирай

Асеновград

На мен ми се е случвало, след разни диети и пиене на хапчета за отслабване.Пада ми много кръвното.
Цитирай

Абсурдистан

Доближила си рязко границите, в комбинация с ниско кръвно. Получава се от обезводняване, диети, хапчета за отслабване както е казало и момичето преди мен. Не си прави майтап, пийвай айрян със сол, не се разхождай по жегите и не прави диета.
Цитирай

Varna

И на мен ми се е случвало.Според мен е от рязкото ставане.Затова аз посядвам за няколко секунди и тогава тръгвам.Случвало ми се е даже и да ми се схващат краката така от рязко ставане.
Цитирай

Асеновград

пийвай айрян със сол, Peace
Цитирай

И на мен се е случвало.С ниско кръвно съм.Много течности.
Цитирай

София

При мен се е случвало при падане на кръвното.
Цитирай

Добрич

При мен се е случвало при падане на кръвното.
Хм, да, и аз имам подобни спомени.
Възстановявам се обаче бавно, с много чай от мента най- вече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.