Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юни 2008, 13:41 ч.

Странни случки с религиозен характер

• 2 056
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Искам да попитам дали сте ставали сведетели на такива неща-поява на ангели или други небесни същества в един или друг вид-светци, Богородица и т.н.Примери могат да се дадат много и от православната и от католическата църква.Ако ви се случи такова нещо как ще реагирате?Поводът по който пускам темата е разните чудеса с които се занимава католическата църква и образите, които се появяват на светите места.Какво мислите за тези неща, плод на нашето възображение ли са или за тях си има чисто физическо обяснение. Надявам се темата да бъде интересна.

# 1
  • Stara Zagora
Лично на мен не ми се е случвало да видя такива образи,но вярвам,че се появяват и имат някаква сила.
И може би се появяват с някаква определена цел.Не знам просто така мисля.

# 2
  • Пловдив
Не знам дали сте гледали на Великден имаше филм на БиТиВи за чудесата в църквата, естествено не бяха точно такива, но имаше много примери за това.Това са чудеса с икони, изцеления и т.н.Това сила на вярата ли е или просто самовнушение. Thinking

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
Не знам дали сте гледали на Великден имаше филм на БиТиВи за чудесата в църквата, естествено не бяха точно такива, но имаше много примери за това.Това са чудеса с икони, изцеления и т.н.Това сила на вярата ли е или просто самовнушение. Thinking

Сила на вярата, според мен.

# 4
  • София
Не съм била свидетел, но вярвам, че се случват такива неща.

# 5
  • о`майна лунна нощ е
Не знам дали беше чудо, но на погребението на детенцето на моя приятелка, докато се прибирахме от гробчето, някой погледна небето - два самолета бяха оставили  диря - съвършен бял кръст, зад който слънцето блестеше. Онемяхме.

# 6
  • Кори Селести
Веднъж гледах как се раждат вселени.
Не бих нарекла преживяването си религиозно.

Иначе беше чудесно.
Предполагам, че и Моисей се е чуствал добре докато прави каквото е правил там, за да види и чуе всички тези неща.

# 7
Не съм фанатично вярваща,но в живота си съм имала така наречените "белези" та....най-фрапиращият ми....нямахме деца 8 години...бях решила,за един великден да постя,ей тъй....минаха почти 30 дни,едва издържах вече,една вечер бяхме канени на гости,имаше вкусна вечеря...всички бяха на двора,само аз в къщата и си казах:не мога,ще ям,дано Господ ми прости!В този момент на масата до мен имаше куп вестници,стари,събирани,за печката,вземам най-горният ,отварям една страница и започвам да чета първата изпречила ми се статия:една жена нямала деца,решила да пости с надеждада Бог да я дари с детенце,но почти на края не могла да издържи и казала:господи не мога,в този момент в стаята и се явил англел-господен и казал:Бог ме изпрати да ти кажа,че ако издържиш ще изпъни едно твое желание,тя казала,че иска дете,удържала поста и забременяла!!! #Crazy   аз настръхнах като прочетох това,разтреперих се...издържах и моят пост и няма и два месеца бях бременна!!!Сега имам син на 8 години!Слава на Бога!!!

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
Препечена филия на тостер с образа на Богородица. Картоф като Исус Христос или апостолите на Тайната вечеря от мухъл на стената на караваната. Мине, не мине и дойде и до нас такава новина от Щатите. Там май много обичат странни случки с религиозен характер.  Joy
П.П. Добре, че Ева е на зъболекар.  Rolling EyesЩеше пак да каже, че не обичам американците.  Laughing(Има право, не са ми много симпатични.  Blush)

# 9
  • Пловдив
Постът на Маргало ми се видя интересен.И на мен ми се иска да се случи такова чудо като на нея, но за сега уви безрезултатно.

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт