Какво правите ако някой мъж...

  • 6 706
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Какво правите ако, в някой бар например, от съседната маса някой мъж упорито и втренчено ви гледа цяла вечер. Личи си че ви съблича  с поглед. Но в същото време нищо не предприема. Вие да кажем сте с приятелки. Как постъпвате в такива случаи. Правите се че не го забелязвате, отивате при него на масата и му правите забележка да престане да ви гледа защото ви смущава или правите първата крачка за запознанство. И изобщо дразни ли ви когато мъжете ви оглеждат упорито и нагло.

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дразня се, ако мъжът представлява упорито старче с вече увяхнала китка, ама се мисли за голяма работа и си придава важност. Такива са ми най-неприятни. Вътрешно си се нервя, но иначе не давам израз на това - просто обръщам гръб и това е. В останалите случаи просто не обръщам внимание - все едно не се отнася до мен.

# 2
  • Мнения: 1 952
Игнорирам такива тъпаци.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Не, не ме дразни.Нека гледат.Значи има какво да види.Ще се надявам до края на вечерта да ми даде чатлак за нещо........... Joy ...............но само ако ства въпрос за млади мъже а не за някой наплюнчен дядка .

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Игнорирам такива тъпаци.

Забелязах, че аватарът ти е точно като за темата.  Grinning

# 5
  • Мнения: X
Боре, ти не му ли каза, че си женен?

# 6
  • Мнения: 139
Първо: Започвам и аз втренчено да се гледам - дали не съм се окапала, дали облеклото ми не е придобило гротескна форма, дали не ми стърчи косата, абе накратко - дали няма нещо нередно.
Второ: Обсъждаме обекта със Злите Езици от Big Sister (демек френдките).
Трето: Ако пичът си заслужава, ама се стеснява се предприема първата крачка Wink, ако не си заслужава бива оставян да си зяпа напълно безплатно. Нали хората са казали "Очи пълни-ръце празни". Нямам проблем ако някой ме гледа, стига да е само това.

# 7
  • Мнения: 183
Ако ме зазяпа някой, решавам че ми се е затъкнала полата в гащите и тичам до огледало да проверя.

# 8
  • Мнения: 6 206
Вече съм забравила какво правех   newsm27
Старост, нерадост

# 9
  • Мнения: 1 310
Ммм... Ако е тип  лошо момче Embarassed вътрешно много ще се изкефя, но едва ли ще направя нещо първа аз Embarassed Embarassed Embarassed Но ако е някой чекийник - коцкар или зажаднял дядка #2gunfire

# 10
  • Мнения: 2 401
Не само ме дразни, но може да ми скапе цялата вечер. Или сменям масата, или заведението.

# 11
  • Мнения: 1 952
Ммм... Ако е тип  лошо момче Embarassed вътрешно много ще се изкефя, но едва ли ще направя нещо първа аз Embarassed Embarassed Embarassed Но ако е някой чекийник - коцкар или зажаднял дядка #2gunfire
Ще се застрелям.

# 12
  • Мнения: 851
Ако е грозен и смотан ще се подразня, после ще пия две водки и ще забравя за него - нали той нищо не предприема Whistling
Ако е красив ще се подразня, че нищо не предприема, после ще пия две водки и ако ми дойде музата ще се завъртя около него белким се накани, ако не се ще разбера че изобщо не е гледал мен, а приятелката ми с големите гърди Flutter

# 13
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
На теб ли ти се случи да те гледат втренчено
Брей, що полезни съвети ще събереш как и кога да сваляш... Wink
По темата - зависи от много неща. Най вече от мен, в настроение ли съм за свалки, женена ли съм или не, зависи с кой съм, зависи от наблюдаващият обект, неговите години и външност......и още много мога да ти изпиша За  или Против.

# 14
  • Мнения: 439
Ако ме зазяпа някой, решавам че ми се е затъкнала полата в гащите и тичам до огледало да проверя.
и аз така Joy

Общи условия

Активация на акаунт