Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой да е ходил там? Други хотели наблизо? Всичко, за което се сетите моля  Hug
Цитирай

Разград

Къде по-точно се намира?
Аз мога да похваля Вила Стаматови.
Цитирай

Имах резервация за хотел Литорал в началото на месец юли 2007 г. Обаче ме настаниха в съседния хотел Лагуна. Литорал бил зает. Двата хотела са собственост на двама братя. Лагуна беще новопостроен миналата година.
От с. Черноморец до хотелите няма асфалтов път, има черен път с огромни ями. Не става за лека кола, а е само за джип.
Не можахне никъде да отидем. Мъжът ми каза, че колата никъде не може да отиде, защото е ниска и ще опре отдолу. Така седем дни бяхме на принудителен ол инклузив без да го желаем.
Забележка: собственикът обаче кара Митсубиши Л 200 4Х4 и по телефона ни бе казал, че "лека кола може да стигне до хотела".
Инфраструктура-никаква. Наоколо се строеше усилено, независимо че сезонът бе започнал.
Ужас! Навсякъде прах и мръсотия....не мога да го опиша.
Обслужването в хотела бе под всякака критика. За седем дни стаята ни не бе почистена нито веднъж, не се смениха хавлиите и чаршафите. Поне се изхвърляше кошчето за боклук.
Ресторантът на хотела бе приличен. Готвачът бе от Свищов и готвеше вкусно.
Като цялостно обслужване, оценката ми обаче е много лоша.
НЕ ХОДЕТЕ В ТОЗИ ХОТЕЛ!
Цитирай

София

Къде по-точно се намира?
Аз мога да похваля Вила Стаматови.

35 35 35 Това ме изкефи  35

Миналата година и ние искахме да ходим в Литорал, но нямаше места.

wilian, а как се казва съседният хотел? Пътят кой е? Локалният след входа за Черноморец ли?
Съжалявам, че сте изкарали такава почивка  Confused
Цитирай
поздрави от морето!!!

Относно хотел литорал

Там където сте били настанени е хотел ЛАГУНА. точно зад хотел ЛИТОРАЛ. наистина хотелите като екстериор са еднотипни но като интериор и обслужване коренно различни.

Хотел ЛИТОРАЛ е собственост на Г-жа Загорчева която няма нищо общо в управлението и мениджмънта на хотел ЛАГУНА. Лагуна се стопанисва от мъжа с джипа.

Тази година инфраструктурата на базата е много подобрена. чисто нов асфалтов път - кабелна телевизия - собствена канализация - за пример цяла вилна зона червенка е на септични ями. така че много неща са се променили.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.