Най- красивата любов която сте имали

  • 2 597
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 61
 hugна мен ми предстои..така ми се иска

# 16
  • Мнения: 46 508
В момента имам най-красивата си любов.

Аз също, дано не свършва  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Но.....понякога се сещам за красотата и на отминали
връзки!Не знам защо е така и не знам дали е нормално newsm78!

Защо да не е нормално? Да не ни правят лоботомия на прага на нова връзка?!
Човек е така устроен, че да пази хубавите спомени и те да са по-ярки от лошите такива. Което означава, че ако имаме добри преживявания и хубави любови, ще се сещаме за тях.

# 18
  • Мнения: 604
hugна мен ми предстои..така ми се иска
Пожелавам ти я от цялото си сърце!
Голяма, истинска и изпепеляваща Peace....

# 19
  • Мнения: 57
и моята е настоящата.
а за миналите- много често ми се случва да мисля за тях и тогава си мисля "Какво ли съм мислила?"  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 572
и аз имам сега хубава любов с мъжа си ама честно казано има една от миналото дето още дълго ще въздишам по нея  smile3520

# 21
  • Мнения: 17
Аз мисля,че любовта към различните хора е различна. От всяка връзка си спомням и хубави и лоши неща.А най-красивата любов,която съм имала е неизживяната. Това беше споделената,истинската,но невъзможна любов.....

# 22
  • Мнения: 197
Все още не съм я срещнала, но не губя надежда....Настоящата, вече изчерпана, се надявам да не се превърне в най-грозната.....

# 23
  • Мнения: 1 259
Аз въздишам по миналото, но не заради старите ми любови, а заради безгрижието което имах.....

# 24
  • Мнения: 516
Най- красивата любов е неизживяната. Онази, която не е имала възможността да се опорочи от времето. Да, имам такава.

# 25
  • Мнения: 183
В момента имам най-красивата си любов.

Аз също, дано не свършва  Praynig
Hug Peace

# 26
  • Мнения: 919
Аз въздишам по миналото, но не заради старите ми любови, а заради безгрижието което имах.....
И аз така Peace

# 27
  • Мнения: 1 447
Аз въздишам по миналото, но не заради старите ми любови, а заради безгрижието което имах.....
И аз така Peace
Аз също въздишам поради тази причина.
Всяка любав която съм имала сама по себе си е била хубава.

# 28
  • Мнения: 2 161
Аз забравям миналите събития в живота си.И да е имало красива любов,не ме топли в момента.Съсредоточена съм винаги в настоящето и близкото бъдеще.

# 29
  • Мнения: 6 039
аз и да забравя все се намира някой да ми напомни /всъщност никога няма да я забравя/
аз да, имала съм, една такава любов, по-важно е, че мъжът ми е нямал Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт