Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 30 юни 2008, 18:51 ч.

Бяло течение???

  • 1 465
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Здравейте!
Имам следният въпрос:след операция пих антибиотик Аугментин,след което положението стана ужасно.Получих сърбеж,който като отшумя се появи бяло течение/преди операцията нямах никакви проблеми/.Трябва ли да изчакам,има ли шанс да ми мине както и се появи или да посетя гинеколог.Имали лекарство което без да посещавам лекар бих могла да си купя и да се справя с проблема сама.
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 324
Необходимо е да бъдете прегледана от гинеколог, който да назначи адекватно лечение. Обикновено приемът на антибиотик, особено на фона на стрес на организма (операция) може да провокира поява на гъбички.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт