Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Моля ви ми кажете какъв е редът за изписване на млякото Фризопеп по здравната каса, защото аз го купувам и една кутия е 22 лв. а ми е за 4 -5 дни. Детето ми е с атопичен дерматит и до скоро я кърмех, но вече я отбих и алергологът ми каза да започна с това мляко. Днес в аптеката разбрах, че може да се изпише с рецепта. Моля Ви който е с моят случай да ми каже.   bouquet

# 1
Питай тук, със сигурност ще ти отговорят.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=16.0

# 2
  • БУРГАС
Аз храня с Фризопеп моя син от както стана на месец, но едва днес си взех първите две кутии по здравната каса.
Процедурата е дълга и изнервяща. Не видях от къде си. Аз съм от Бургас и се наложи да ходим до Варна, да ни приемат в болница, да поставят диагноза и гастроетеролог да изпише протокол за млякото. Първо си вземи направление от педиатърката за гастроетеролог, след това той ще задвижи нещата, но...като гледам линийката в подписа ти детето е на 10 месеца, а протокола е за три месеца, но до годинката на детето. Т.е. май сте закъснели Thinking Все пак говори с педиатърката и проучи нещата. На нас ни казаха, че това ще ни е(само този протокол за 10 кутии на месец).
Дано се включат и другите мами, но аз ти казвам през какво минахме за 10лв. намаление. Все е нещо, но е много сложно, особено ако не си от София, Пловдив или Варна.
Ако имаш други въпроси питай, ще опитам да помогна. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт