Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София-Варна

Пекли ли сте подобен хляб? Аз вече го направих и стана разкошен - само дето незнам дали изпълнява желанията наистина!
Цитирай

Пловдив

Бяха ми дали миналата година, но ми се видя много мазен като го опекох точно по рецептата. За желанията незнам дали ги изпълнява, но ни се случи нещо много сериозно миналата година, което изискваше бързо предвижване на нещата, към което беше насочено и желанието ми. Е, наистина се задвижиха, дали е от хляба или по  принцип реагирахме своевременно незнам, но от опит глава не боли.
Цитирай

София-Варна

Моят мазнееше докато не сложих стафидите и орехите - странно! Иначе стана вкусен. На сестра ми също се получи много добре. Ако някой се интересува или иска такъв хляб да пише!
Цитирай

Бургас

още ли се разпространява това нещо,мислех че вече заглъхна.А ако ви е интересно вижте в по-стари теми-страници се изписаха за тоя хляб...
Цитирай

In transit

Може ли рецептата?
Цитирай

Бургас

Виж тук и
тук
Цитирай

Абе, хора още ли вярвате на подобни щуротии?  Crazy
Цитирай

Пловдив

Когато човек е на ръба, се хваща като удавник за сламка за най-невероятни неща, които да му вдъхнат надежда и кураж да продължи напред.
Цитирай

Когато човек е на ръба, се хваща като удавник за сламка за най-невероятни неща, които да му вдъхнат надежда и кураж да продължи напред.

Може и да си правя... newsm78
Цитирай

София, Борово

За мен лично, това е вид спам.
Само си предтавете докато стигне до вас, колко народ е обиколил, и какви неща може да има в него.
Цитирай

София

И на мен ми го даде една колежка! Чудих се как да не го взема, но нямаше как! newsm12. После цял ден размишлявах какво да го правя! Хич и не ми се занимаваше. После щях да се чудя пък аз на кого да го дам!  newsm50. Накрая реших да добавя липсващите продукти и да го изпека само за нашето семейство! И така и го изядохме!  smile3501. Но наистина кой знае какво има в този хляб след такова голямо пътешествие и дали изобщо идва от Хилендарския манастир?  newsm11
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.