Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тъй като  в архива темата е малко стара бих искала да попитам някого с по-нови впечатления- разкажете за вашето пътуване до Перперикон, каква организация създадохте, на какъв интервал от време има екскурзовод, в кои хотели отседнахте и какви са впечатленията ви, изобщо всичко ме интересува.

Ще се радвам да споделите, благодаря!
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

http://www.atlas-s.com/02/980-43-92/BG_two_days.html
Ще си изкарате чудесно, както ние!!! Peace
Цитирай

dianivo, много благодаря!Напиши моля те и някакво лично впечатление, ако имаш възможност.
А други от вас били са там скоро?

Цитирай

Аз бях скоро там - преди месец ходихме с колегите. Беше страхотно - не бях ходила и останах очарована от красотата.
Ние бяхме отседнали на Хасковски минерални бани (х-л България - съчетахме плаж, басейн, ходихме едната вечер в хубав ресторант в Хасково и т.н.).
Денят на тръгване отделихме за Перперикон - отидохме към 10 ч., бяхме си уговорили по-рано ексурзовод, който да ни чака (имаше много групи и искахме да сме сигурни, че ще има кой да ни разведе наоколо); обиколката е дългичка и ходенето е доста (задължително си носи удобни обувки); нашата обиколка приключи чак към 14 ч., а после се върнахме през Хасково (казаха, че пътят е по-кратък, но през Асеновград е по-красиво и има още какво да се види, както и през Кърджали).
Аз останах като омагьосана от Перперикон. Hug
Цитирай

От Кърджали съм и ако някой иска да му препоръчам нещо като заведения,или с каквото мога да бъда полезна,нека да пита.
Цитирай

Благодаря на всички, които споделиха!Много обичам да обикалям страната и Перперикон ми е отдавнашна мечта, уж за това лято мъжът ми е обещал да ме води там, да видим.Като наближи времето ще ви питам евентуално за още подробности.
Цитирай

София, България

azaf,
малко извън темата... но да те попитам, как е сега в хотел България? Преди много често ходех, но последния път не ми хареса нещо... доволни ли сте?

Колкото до Перперикон  Love - страхотно е! Не вярвах, че ще се впечатля толкова. Съперничи на Ефес, но за мен е по-добро защото има изкачване и неописуема гледка  Peace
Цитирай

мона лиза Ще си позволя и аз да си изкажа мнението.Хубаво е,че хотела има басейн,сега за лятото е идеално,ресторанта е хубав,може да се възползвате от лятната градина и от скарата на дървени въглища,има няколко страхотни стаи,ремонтирани.Ти кога си била за последно?Доста често правят по нещо на хотела.
Цитирай

София, България

мона лиза Ще си позволя и аз да си изкажа мнението.Хубаво е,че хотела има басейн,сега за лятото е идеално,ресторанта е хубав,може да се възползвате от лятната градина и от скарата на дървени въглища,има няколко страхотни стаи,ремонтирани.Ти кога си била за последно?Доста често правят по нещо на хотела.

slav4е  Hug
ооо отдавна, преди около 2 години  Tired
имаше една страхотна лелка на масажите  Peace
всеки ден киснех при нея  Mr. Green

Имаше и една особа която пееше в таверната  Mr. Green
значи ще се посети отново  Peace
Цитирай

Дам,отдавна е било.Аз последно преди около месец и се ядосах,че нямаше ит хубавите стаи.Бях в нормалните,дето май са същите като от преди 2 години.Иначе има ремонти по спа центъра,някакви обновления имало,но нищо не видях понеже бях за един ден,и късно пристигнах.
Дано останеш доволна. Hug
Цитирай

София

Ние ходихме без предварителна организация.Спахме в "Главатарски хан" на язовир Кърджали.Много добър хотел и добра кухня.Иначе на самия Перперикон си наехме екскурзовод ,на място.Катерене,беседа и пак катерене.Страхотно място със страхотна атмосфера.
Цитирай

azaf,
малко извън темата... но да те попитам, как е сега в хотел България? Преди много често ходех, но последния път не ми хареса нещо... доволни ли сте?
...

На мен хотелът ми хареса - чистичък, уютен, спа-то им е включено в цената (басейн, джакузи, турска баня, сауна, тангентор и фитнес; има и други неща, ама се плащат отделно); цените им са добри; механата им е хубава. Отговарят си на звездите (3). Единствено куцат откъм обслужване, което отдавна не ме учудва в БГ - бавни, тромави и неособено любезни са, но това да им е кусурът (поне привидно се опитват да са учтиви Mr. Green).
Цитирай

И аз да препоръчам Главатарски хан, само дето стаичките са малко теснички. За предпочитане е апартамент. Но пък кухнята е страхотна. Доколкото знам обаче, през уикендите почти всичко е предварително резервирано, тъй че не бива да се разчита на случайно свободни места.
Перперикон е едно от любимите ми места, често го посещаваме, последния път с един много любезен екскурзовод, който ми каза, че ще ни отдели три часа за разкази и аз се облещих - че какво ще си говорим толкова време, но като започна тоя ми ти сладкодумен човечец да разказва историята на Перперикон, три часа не ги усетих как излетяха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.