Бизнес бум

  • 2 665
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 212
Реших да се допитам тук именно ...
Понякога клюките дават най-достоверна информация  Laughing
Коя е в България най-голямата далавера за бизнес в момента ?
Имаше преди бум на кафенетата ... всеки искаше да си отвори кафе и да трупа кинти  Wink
Магазинче .. защо пък не ?! По логиката - "Е ..не тече, но пък капе ... к'во пък мое си ? ! "
Пак по това време, даже преди него беше  ... 1997 г ... бе "Хайде на чейнджа ... !"
Сега какво е , осветлете ме моля ви !  Hug

Е, ако случайно вадите някой лев с нещо много доходоносно и не толкова популярно , не страдайте от скрупули, ако решите да го запазите в тайна  Wink Sunglasses

# 1
  • Мнения: 385
Слушах някъде за фирми, посредници в ДДС сделките! Работят на процент от стойността на сделката!

# 2
  • Мнения: 2 388
Магазинче, ако е на подходящото място, не само капе, ами даже вали.
По морето сега ми се струва, че е много модно да си имаш хотелче, дори и да не върви много.

# 3
  • Мнения: X
Лопатки за събиране на кучешки изпражнения. От прочетенето из форума,мисля,че масово ще се разграбват Sunglasses

# 4
  • Мнения: 154
Лопатки за събиране на кучешки изпражнения. От прочетенето из форума,мисля,че масово ще се разграбват Sunglasses

Това ме наведе на една друга идея - автомати за кучешки акита! Такива има в Италия - едни красивички кофи с такса. Пускаш монетка - хвърляш аки.   Laughing

# 5
  • Мнения: 1 541
Това е обречено на провал - българинът няма да даде пари, за да си изхвърли акито. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 478
В момента българската политика прави много трудно съществуването на малкия и среден бизнес.Така че не мога да отговоря кое в момента е бизнес бум.
Ние имаме кръчма на морето и съм сигура че в очите на хората изглежда мнооооого доходно,а то в действителност не е точно така.
Трябва денонощно да се работи,за да има смисъл цялата инвестиция.
Имаме и магазини за техника и мебели,но пак немога да определя този вид търговия като бизнес бум.
Без да налагам мнение,но в БГ трудно може да има такъв израз,когато става въпрос за честните бизнес отношения.

# 7
  • Мнения: 958
Усвояване на земеделски кредити, от ЕС.
Сульо и пульо стана земеделец, за по малко  Peace

# 8
  • Мнения: 274
Не си затормозявайте красивите главици с неща, за които нямате грам представа. Харчете парите на мъжете си и си гледайте кефа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 841
Доколкото знам, в момента на територията на София имало (не съм сигурна, казаха ми, затова използвам условно наклонение), около 140 детски клуба. Като се вземе предвид факта, че се съсредоточават почти в едни и същи квартали, сигурно има мегдан за още.

Аз лично бих аплодирала, и дори разцелувала, инвеститори, които се наемат да направят парк като Софияленд. Това беше едно прекрасно място, което много, ама много ми липсва, и мисля не само на мен, но и на повечето хора.

# 10
  • Мнения: 851
Стига, бе...това е изказване за 16 век-стойте си там до печката и бъркайте гювеча...другото е мъжка работа!!!
В момента едни от най-преуспяващите фирми са собственост на жени или са управлявани от жени - факт!
По темата - скоро ще задължат със закон всички големи сгради - обществени и частни да имат резервни генератори за ток. Изисква се в повечето страни. Смятай за какъв голям пазар става въпрос!!!

# 11
  • Мнения: 2 388
Усвояване на земеделски кредити, от ЕС.
Сульо и пульо стана земеделец, за по малко  Peace
Тук не съм съгласна. Има "далавера", но не е за всеки, да не говорим, ако си земеделец наистина.
Пак определени хора се "вреждат".

# 12
  • Мнения: 958
точно това имам предвид.
Истинските земеделци, ходят, пускат документи и се молят.
А разни фалшиви, източват парички. точно затова е печелившо. 
Защото баш земеделеца, ще вложи тези пари, ще се утрепе от работа, и ще изкара малко.
А далавераджията, ще вземе готови парички, без да се тормози.

# 13
  • Мнения: 2 388
Разбрахме се. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 383
Политик!

Общи условия

Активация на акаунт