СЕПТЕМВРИйчетата шават, нежни шутчета раздават

  • 11 932
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 9
Радвам се че днешния ден започва по-оптимистично. Надявам се и момичетата дето ги мислим да се отчетат днес, че всичко е наред с тях  Praynig
Ирини, аз тъкмо смятам да пълня пиперки със сирене и копър и да ги пържа. Ако това ти звучи съблазнително  Peace

# 286
  • Мнения: 2 123
Ирини, аз тъкмо смятам да пълня пиперки със сирене и копър и да ги пържа. Ако това ти звучи съблазнително  Peace
Мацка, добре звучи, душа, ама ако може да ти дойда на гости.  Simple Smile С това неспане съм парцал и нямам сили за пържене над печката  Embarassed

# 287
  • Варна
  • Мнения: 9
 Laughing Ми заповядай, само че докат дойдеш до тук май вече ще съм ги омела  Mr. Green
Аз днес май ще пропусна плажа че нещо се притесних от новините вчера и не ми се иска да дърпам дявола за опашката.   Naughty

# 288
  • Мнения: 21
Добър ден  Hug
Мариям радвам се че си по добре  Hug аз пък не се се6там какви са тия шезлонги дето да можеш да си повдигаш крачетата newsm78 обаче да си призная установих, че явно от концентрация през работно време после в къщи и уикенда, ама хич ми няма главата, много съм зле Blushчак се шашкам от себе си
иначе ирини и аз най-оптимистично мисля да си пържа филийки за закуско-обяд. понадула съм климатика и така. ама ще пържа само за мен, че мъжа ми не иска и бързо ще станат
jiliko - какво са тия пиперки, аз не съм хапвала такова нещо. може да ми направиш бърз инструктаж ако не те мързи
днес съм му направила на "Мойто" Wink програма за магазини, ама той нещо има идеи формула да гледа, та не знам за колко ще ни стигне времето

# 289
  • Варна
  • Мнения: 9
Мари, нищо специално не са. Изтърбушваш пиперките, пълниш ги със сирене и копър смеска и ги мяташ на тигана да се пържат. И аз понеже само за мен правя - бързо става. Аз лично ги предпочитам като изтинат - даже студени.
Ох с тия обяснения със сигурност някой ще ме бие  #Crazy или всички ще хукнат към пазара за пиперки  Crazy
Извинявам се предварително за което Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 79
Момичета аз се съблазних от таратора на Juliko, дето го яде миналия ден, фраснах и два картофа в гювече за 10 минути на микрото с малко пикантина лъжица зехтин и черен пипер, пръжнах и едни готови пилешки кюфтета и дъщеря ми съобщи, че всичко и горчало само картофите ставали за ядене...
Та така то по лесно на микрото да и готвя на тази мърморанка отколкото да вися на котлона.
Не знам кого го дразнят разказите за храна, мен много ми е приятно като кажете нещо по различно, примерно тези чушки никога не ги бях чувала пък доста простичко се приготвят.
Изчерпаха ми се идеите вече, то няма край това манджорене и колкото по голяма къща толкова по трудно да угодиш на всички претенции така, че без да искам да раздразня някой гладник мерси за идеите.
По темата за свекитата и помощите, на мен отново ще ми се наложи да се справям съвсем сама.
И грижата за бебето не ме тревожи толкова колкото грижата за другите две деца, които ще са по чувствителни в началото.
Чудя се как ще се кърмим нощем и сутрин ще съм бодра да изпратя децата на детска и училище и как ще се справим с домашните и воденето и прибирането ...
То ще се справя де, но ще се наложи да помага и мъжа ми за неща за които до сега не се е налагало да помага.
 Peace

# 291
  • Мнения: 1 666
Тъкмо влизам и гледам станало време за нова тема! ЗАПОВЯДАЙТЕ!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт