Дайте предложения за име

  • 3 722
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте,
Отскоро разбрахме, че бебчето което чакаме е момченце. Мислим си име, но така и не сме стигнали до краен избор. Свекър ми и свекърва ми са с "М", и уж мислим име започващо с тази буква, но аз съм либерална така че стига името да ни допадне, няма значение с коя буква започва. Помогнете ми с предложения с "М", но ако се сетите и нещо хубаво с друга буква ще бъда благодарна.
Поздрави на всички!

# 1
  • Мнения: 17
Привет от мен!
Радвам се, че вече знаеш пола на детенцето, но винаги имай едно на ум щото често стават изненади  Simple Smile
С буквичката М има много хубави имена например Марио, Мартин, Момчел а с други букви - може Християн, Кристиян - много ми харесват, ако е момиче може да го кръстите Мария Магдалена - харесват ми много двойните имена. При мен ситуацията е сложна ако е момиче сме му измислили име но ако е момче какво име хубаво има с буквата Е - направо ми е бедна фантазията. Стискай само палци да е момиче  Simple Smile
Надявам се да съм помогнал

# 2
  • Мнения: 4 589
На мен ми харесват Милен, Мартин и Момчил. Иначе за други мъжки имена Никола или Николай, Александър, Любомир.

Успех

# 3
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 656
На мен ми харесват Милен и Мартин!
Успех в избора

# 4
  • Мнения: 347
максим-от лат. maximus - "най-голям, най-велик"

също марк и матей са хубави библейски имена

# 5
  • Мнения: 342
Най-много харесвам Максим и Мариан!

Марио, Мариус,  Михаил, Младен, Мануел, Милослав....

# 6
  • Мнения: 320
На мен ми харесват Михаил,  Марин, Максим  Peace

# 7
  • Мнения: 616
аз харесвам Мартин, Мирослав и Мариан Peace

# 8
  • Мнения: 72
Здравей galaxa,

Аз съм Деница и искам да се похваля, че днес се регистрирах във форума и ще ползвам името deni_vt.
Само да кажа, че на мен за момче ми харесва Мартин, Максимилиан, а за момиче - Мона, Марсилия. Да, малко по-необичайни са, но ми звучат добре. Разбира се не отхвърлям другите също толкова красиви имена....
Аз също съм изправена пред тази дилема, защото съм бременна в 6-ия месец и знаем, че ще е момче. Ние обаче сме решили да използваме буквата "С", защото и 2-та дядовци носят името Симеон и ще бъде на тях кръстено. По принцип моя мъж иска също да носи това име, но аз не съм много за идеята. Не че не ми харесва, но искам моето дете да е индивидуална личност и не ми се ще всеки да казва " Симеон младши" или нещо подобно. Така че моля ако имаш идея, сподели я.
Бих се обърнала към всички за съвет за избор на име със "С"
Още веднъж благодаря!


Здравейте,
Отскоро разбрахме, че бебчето което чакаме е момченце. Мислим си име, но така и не сме стигнали до краен избор. Свекър ми и свекърва ми са с "М", и уж мислим име започващо с тази буква, но аз съм либерална така че стига името да ни допадне, няма значение с коя буква започва. Помогнете ми с предложения с "М", но ако се сетите и нещо хубаво с друга буква ще бъда благодарна.
Поздрави на всички!

# 9
  • Мнения: 441
Има доста хубави имена,сега се сещам за -Мартин,Момчил,Николай,Кристиян,Александър,Валери,Владислав,Радослав,Ростислав,
Светослав,Станислав,Цветомир,Явор,Ясен...и т.н.

# 10
  • Мнения: 1 512
Ами с буквата М - Михаил,Мирослав,Мартин, а с друга буква много харесвам Константин и Александър.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Цитат
Михаил,Мирослав,Мартин

# 12
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
МИРОСЛАВ  Mr. Green Максим,Матю.
    А с другата буква-Станислав,Станимир,Свилен
                                                                               

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Милен, Марио, Младен

# 14
  • София
  • Мнения: 43 904
Максим ми е любимо име Wink Матей също мн ми харесва.....
Мартин, Мариян, Мирослав....и още много...

А за момиче съм пристрасна - Марина Wink

Общи условия

Активация на акаунт