Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ако трябва да изберете какви дестинации бихте посетили и в какъв ред.
Бихте пътували първо по Европа - западните страни...
Бихте предпочели първо да посетите по - екзотични дестинации - Азия, Африка..
Въобще интересно ми е колко биха посетили по - белите и уредени дървави и колко биха се впуснали в по - екотичен тип почивка.
Всъщност като се замисля може би  винаги се започва от по - уреденото и западно, и като ти писне започваш да искаш нещо ново и интересно. При вас как се получи?
Цитирай

Белгия/София

Аз не съм по дивите тундри  Crazy Единствено искам да видя Египет, друго не ме влече. Предпочитам градския тип  Peace
Цитирай

Ами аз съм по приключенията, харесвам различното и екзотичното. Винаги бих предпочела Азия и Африка пред Европа, макар че много искам да видя и Европа. Засега съм на положение Балканите, Африка, Азия, от западна Европа още нищо не съм видяла. Определено искам да разгледам Европа, но Африка и Азия са ми тръпка, само като си помисля за там и ми се разтупква сърцето. Предвкусвам емоциите и предизвикателствата на далечните светове  Crazy
Цитирай

Ако има начин, двете дестинации (в комбинация).
Зависи и от държавите, където ще пътуваш.
Точно в момента бих заминала за Скандинавието или за Индия (т.е. пак и 2-та варианта).
Любителка съм на комфорта, но и екзотиката ме влече. Трудна дилема.
Цитирай

Зависи от времето. За по кратко време Европа, но ако мога да си го позволя финансово 1 месец Европа, 1 месец Африка и малко екзотика на Изтока 1 месец.Е-ее мечти
Цитирай

Paradise

Аз бих почнала от Америка - Мексико, Еквадор, Венецуела, Перу, Боливия, Бразилия, Аржентина.
След това ще мина през Европа.
Щатите и Канада нещо хич не ме влечат като дестинации, но от пусто любопитство бих отишла и там.
В Азия бих посетила Китай, Япония, Южна Корея, Тайланд, Малайзия.
Непал и Тибет и също.

За Черна Африка ще се замисля.

Това е в мечтите ми. Надявам се да отида един ден по тези места, за които копнея.

На практика се получава друго, но то е свързано с финанси Wink

Цитирай

Орлов мост

Не мога да избера - и двете са ОК и двете ми харесват.
Обичам да отскоча някъде в Европа за 2-3 дни и да усетя неповторимата атмосфера на Париж, Лондон, Берлин  и т.н., но определено след сафаритата в Африка вече съм голям любител и на екзотиката ( а, да и след карибския круиз ). Всяко нещо си има чара и времето и средствата и .......си заслужава.
Цитирай

на 6 ет..под звездите

Определено- ако времето е ограничено - някъде из Европа (Средиземноморието или в горещините в горния край) Иначе - Азия е несравнима..Близо месец обикалях и имам чувството, че и години  няма да ми стинат..
Цитирай

Vienna

определено предпо4итам екzотиката, Европа винаги може да се посети...има някой места zадьлжителни zа посе6тение, като Еипет пирамидите, има толкова красоти по света, дано успея да видя пове4ето.
Цитирай

София

Екозотичните и далечните дестинации докато сме по-млади. Не е малко натоварването - дългия път със самолет, големите преходи на място, често недобрите и по-екстремни условия.... А и има разни "екстри" като яздене на камили, изкачване на върхове, преходи в джунглата, бъгита и т.н., които си искат яко дупе. Живот и здраве мислим да го караме в този ред - Южна Америка, Централна Африка, Азия и чак после Европа.
Цитирай

София

Редувам ги с удоволствие.  Mr. Green

България е в Европа /да не забравяме/ и всичко тук ми е доста по-близко и по-разбираемо, от Азия или Африка. Във всеки случай не обичам и до сега не съм се отказвала от лукса, чистотата и хубавата храна където и да съм била.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.