Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 юли 2008, 14:29 ч.
  • Преглеждания  845  Мнения  13  Онлайн  1
Отговори
Пуснах търсачката, но ми излизат подходящите буркани за консервиране и обикновено консервиране чрез замразяване. Искам да сготвя от тук за морето. Няма да имаме хладилник, затова искам да е с варене. Интересува ме каква е процедурата. Първо приготвяш яденето, слагаш в буркан и вариш допълнително ли или някаква друга. И най-важният ми въпрос,колко време се вари? Една майка ми вика 5мин, друга 40 Rolling Eyes Не е малка разликата, затова питам. Като състава на храната ще е зеленчуци с пилешко например.

Предварително благодаря за отговорите  bouquet.

Реклама
# 1
  • там където не искам
Приготвяш яденето,слагаш в буркан и когато има месо вариш по продължително време около 30-40 мин.Когато е само зеленчуци са достатъчни 5-10 мин.

# 2
и аз искам да знам  Mr. Green

# 3
  • София
И мен живо ме интересува.

# 4
  • СВИЩОВ
Аз лично смятам да варя 30 мин. за по голяма сигурност,въпреки че ще имаме хладилник.

# 5
  • Белгия/София
Извинявам се, но за дете на година и 8 месеца, какъв е смисълът и нуждата от подобно нещо?  Thinking

# 6
Извинявам се, но за дете на година и 8 месеца, какъв е смисълът и нуждата от подобно нещо?  Thinking

На бунгала сме, няма никакви условия за готвене, до града се ходи с кола, а на стола, в който ние ще се храним не мога да разичтам.

# 7
  • Белгия/София
В столовете не готвят отровно.  Simple Smile Ако се притесняваш чак толкова, просто вземи готови детски пюрета от магазина Hug

А ако и това е неприемливо за вас - ето ТУК има рецепти и техники.

# 8
В столовете не готвят отровно.  Simple Smile Ако се притесняваш чак толкова, просто вземи готови детски пюрета от магазина Hug

А ако и това е неприемливо за вас - ето ТУК има рецепти и техники.

Ясно, че не готвят, но за един обяд не мисля да ги записвам на стол за цял ден. а ако се хранят от моето ядене, ще трябва да си правя буркани за мен. Ако взема от магазина, ми излиза 5лв за едно хранене, защото ми трябват 3 буркана, така че и този вариант не ме устровйва много.

# 9
  • Белгия/София
Ясно.  Hug Добре, де, а все пак те купени пюрета не ядат ли?   Blush

# 10
Ясно.  Hug Добре, де, а все пак те купени пюрета не ядат ли?   Blush

Хи-хи, май не ти се спи на теб. Така и така съм оф, поне да кажа, че Криско е голям сладур, че в другите теми все не съм успявала. Имаше една снимка, мисля с черен пуловер, тя ми е любима.

# 11
  • Белгия/София
Благодаря ти за милите думи  Hug
Аз съм си напоследък нощна птица. Спирам, че Виви ще дойде  Heart Eyes Сискам палци да намериш добро разрешение  Peace
Майка ми за нас за къмпинзите вареше месо и затваряше с врящия бульон в буркани, обръщаше и след изстиване бяха ок за няколко месеца. Но чисто месо, без зеленчуци и подобни Peace

# 12
ааааа по темета може ли да кажете нещо   Mr. Green

# 13
  • Стара Загора
Вариш 20-30 мин

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт