за магазините и намаленията

  • 1 361
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Наскоро в Бургас  затвориха магазин за обувки, като преди това направиха известната на всички ни ликвидация.
Докато магазина работеше обувките не бяха никак евтини. Чифт ботуши например бяха между 150-200 лева. Не маркови и без никакви екстри. След обявената ликвидация същите ботушки струваха между  25-35 лева. Убедена съм, че дори и в тези 25-35 лева е имало заложен процент печалба. От там нататък всеки сам може да си направи сметката.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Наскоро в Бургас  затвориха магазин за обувки, като преди това направиха известната на всички ни ликвидация.
Докато магазина работеше обувките не бяха никак евтини. Чифт ботуши например бяха между 150-200 лева. Не маркови и без никакви екстри. След обявената ликвидация същите ботушки струваха между25-35 лева. Убедена съм, че дори и в тези 25-35 лева е имало заложен процент печалба. От там нататък всеки сам може да си направи сметката.
М да,сещам се когато хванаха на митницата контейнер с обувки от Китай,по новините казаха,че цената на един чифт излизал към 2-3лв Shocked

# 17
  • Мнения: 9 865
Като не ти се дават пари, не купуваш.
Ако имаш достатъчно, за да си позволиш пътните, пазарувай от чужбина.
Кво е това пискане, човек може да си кара и със старите парцалки, ако не му отърва.
Мен ми се бойкотира цената на хляба, ама...

Общи условия

Активация на акаунт