Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 747
  • 221
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ето моето предложение:
http://www.villagemare.gr/
Някой нещо да е чувал за там?
шани, сори ама като гледам снимките в сравнение с турция е като виетнамска колиба (мяза ми на царево през 2002-2003). аз от гърция съм 100% доволна само от сани бийч.

мдам. Може и тъй да е... , но аз в Турция поне това лято няма да мога да ида  Tired

# 16
  • Мнения: 132
. Чакайте за оферти от ТУрист сървис

чакамеееееееее и се надяваме  Grinning

Ето моето предложение:
http://www.villagemare.gr/

Някой нещо да е чувал за там?
Ние бяхме там началото на юни.На нас ни хареса много.Ние сме с дете на 3г. и всичко ни беше идеално.Малки вилички на 2 ет.Хубави градини,поддържани между тях .Голям и детски басеин.Плажа е на 2мин.Шезлонги,чадъри и водни колела са безплатни.На ол инклузив е.Храната беше много и разнообразна.И цените са добри.За 6 нощувки 1400лв.(началото на юни)

# 17
  • Мнения: 132
. Чакайте за оферти от ТУрист сървис

чакамеееееееее и се надяваме  Grinning

Ето моето предложение:
http://www.villagemare.gr/

Някой нещо да е чувал за там?

Има малка тема за там, но форумката която е ходила не беше много изчерпателна.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298685.msg7813481#msg7813481

Аз също му бях хвърлила око и най-добрата оферта за там за август, която получих беше 160 евро на ден за двойна стая АI (тъй като нямаше свободни нито студия,нито апартаменти), но ето какво ме притесни най-много :

BREAKFAST  TIME                    FROM  07:30  TILL  10:00  American  Buffet
LUNCH  TIME                              FROM  13:00  TILL  14:30  Complete  Buffet
DINNER  TIME                            FROM   19:00  TILL  21:30  Complete  Buffet
It  is  important  to  mention  that  during  Dinnertime,  there  is  a  dress  code
( Shorts  and  T-shirts  are  not  allowed  in  the  Main Restaurant. )

Съжалявам,но не мисля че на морето трябва да ходя с копринена риза на вечеря или рокля с гол гръб.Другото, което не ми хареса е,че обяда е само час и половина като продължителност.Нямам предства защо е ограничението,но ми се струва че ще се образува голяма опашка!

 Ще допълня:Това за официалните дрехи не се спазваше с изключение на разни баби германки.Обяда е до 15ч.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
nuni75, задължена съм ти.  Heart Eyes
Вдъхна ми оптимизъм   bouquet

# 19
  • Мнения: 11 818
Шани, ние заминаваме в неделя за Халкидики, Ситония, именно на - Village Mare. Като се върнем след една седмица ще пиша и аз впечатления.
Избрах го, защото този път ще бъдем повече души и в Океания и Сани Резорт ни излиза доста солено в сезона. За Аристотелес бийч четох предимно негативни мнения. А го предпочетох пред Chrousso village, защото плажът е по-близко, освен това едно момиче от агенцията беше ходила през юни и каза, че във Village Mare току що са преключили голям ремонт и 4-те звезди са реални. Ще видим. Ние избрахме мезонет, май ще си е цяла къщичка на наше разположение с тераси, полянки и т.н. Излезе ни 406 лв. на ден Ол инклузив, ще бъдем там 8 дни.
Благодаря и аз още веднъж на nuni75, която ми помогна и ориентира!   bouquet

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Океания клуб, чрез Турист сървис!Хотелът е 5*, ол инкл., изкарахме си страхотно, лукс, блясък и разнообразие, храната и напиткита на ниво, като за 5* Wink

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, ние заминаваме в неделя за Халкидики, Ситония, именно на - Village Mare. Като се върнем след една седмица ще пиша и аз впечатления.
Избрах го, защото този път ще бъдем повече души и в Океания и Сани Резорт ни излиза доста солено в сезона. За Аристотелес бийч четох предимно негативни мнения. А го предпочетох пред Chrousso village, защото плажът е по-близко, освен това едно момиче от агенцията беше ходила през юни и каза, че във Village Mare току що са преключили голям ремонт и 4-те звезди са реални. Ще видим. Ние избрахме мезонет, май ще си е цяла къщичка на наше разположение с тераси, полянки и т.н. Излезе ни 406 лв. на ден Ол инклузив, ще бъдем там 8 дни.
Благодаря и аз още веднъж на nuni75, която ми помогна и ориентира!   bouquet

Обичам да чета такива постове. Мерси много Сисии   bouquet

Ще чакам с нетърпение отзивите ти за Вилидж Маре  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 3 853
nuni75, а влизането в морето как е?Плитко ли е, има ли камъчета?ние също сме с дете на 3 години, което постоянно иска да е в морето  Grinning

Вие в двойна стая ли бяхте и за детето какво ви предложиха - допълнително легло или кошарка?
Предварително ти благодаря!  bouquet

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
оооо, да...
Хубави въпроси, bellatrix. Добре, че ме подсети  Grinning

nuni75,
А за 2 деца какво е предлагането? Ще ми се да имаме поне 2 отделни стаи... Sunglasses

# 24
  • Мнения: 480
Много, много ти благодаря, Весела съм   bouquet

Шани, дай Боже пак да имам случай да разказвам, и друг хотел да е, и друга чужбина да е! Амин!  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 132
Здравейте.Морето стсва постепенно дълбоко.Има камъни в началото .Навътре е чисто.Ние спокоино оставяхме нашето човече да си играе.4-5 метра е до глезените.Вземете си сандали за водата.Иначе малко ръмби.
Ние искахме двоина стая,но може би понеже нямаше хора ни настаниха на 2 ет. от една къщичка,с две стаи,две тераси с 4 легла.
Имат и детски кошари.Ние си носехме нашата и разпънахме нея.Предполагам,каквото си поискате.Или допълнително или кошара.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 853
Здравейте.Морето стсва постепенно дълбоко.Има камъни в началото .Навътре е чисто.Ние спокоино оставяхме нашето човече да си играе.4-5 метра е до глезените.Вземете си сандали за водата.Иначе малко ръмби.
Ние искахме двоина стая,но може би понеже нямаше хора ни настаниха на 2 ет. от една къщичка,с две стаи,две тераси с 4 легла.
Имат и детски кошари.Ние си носехме нашата и разпънахме нея.Предполагам,каквото си поискате.Или допълнително или кошара.

10x  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 450
Аз съм най-доволна от Океания и Атена Палас - като красота, като обзавеждане и големина на стаите, като чистота,като плаж,  като храна, и като обслужване.  Сани клуб също е много хубаво място, но там съм била само на HB,  и не знам да предлагат all incl. Potidea palace също ми хареса, но само го разгледахме, нямам впечатления от храната.  Не е лош и Симантро, но с уговорката, че не всички стаи са еднакви - има 3зв и 4 зв част, като разликата е изключително голяма. Но басейните, плажът,храната, базата на 4зв част са добри. Всичките са на Касандра, не съм била все още на Ситония.

# 28
  • Мнения: 934
Аз съм най-доволна от Океания и Атена Палас - като красота, като обзавеждане и големина на стаите, като чистота,като плаж,  като храна, и като обслужване.  Сани клуб също е много хубаво място, но там съм била само на HB,  и не знам да предлагат all incl. Potidea palace също ми хареса, но само го разгледахме, нямам впечатления от храната.  Не е лош и Симантро, но с уговорката, че не всички стаи са еднакви - има 3зв и 4 зв част, като разликата е изключително голяма. Но басейните, плажът,храната, базата на 4зв част са добри. Всичките са на Касандра, не съм била все още на Ситония.

И аз бих препоръчала споменатите по-горе хотели, с малкото уточнение, че Атена Палас е на Ситония  Wink.
Плюс хотелите в курорта Порто Карас, пак на Ситония.
На полуостров Атон също има хубави 3* и 4* хотели със собствен залив и пясъчен плаж, но са предимно на HB.

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 10:02 от scorpios

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Плюс хотелите в курорта Порто Карас, пак на Ситония.

а може ли малко по-конкретно предложение? Мерси  Simple Smile

Знам, че там се води един от най-чистите плажове в света. Няколко пъти носител на Син флаг и т.н.
Но да кажеш някой конкретен хотел, става ли?

Общи условия

Активация на акаунт