От каква възраст ползвате кенгуру?

  • 6 928
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 672
около 2.5м. го носих,но го придържах-то само 2 пъти съм излизала така.Иначе ми казаха 4-тия,че се препоръчва

# 16
  • Мнения: 2 755
От 3 месец.

# 17
  • София
  • Мнения: 752
аз я нося в кенгуро откакто стана на 1.5 месеца но нашето кенгуро е ствърдо гръбче и ако е по-разхлабено Ева си е направо легнала в него тук можеш да го видиш http://www.bebeconfort.com/UK/voir.htm моделът е Isys.

# 18
  • Мнения: 2 609
От 3 месец.

# 19
  • Мнения: 211
В книгата, която чета за бебета и след консултация с нашия педиатър, разбрах, че може да се носи от 2-рия месец стига гръбчето да е изправено, а не прегърбено и тогава няма проблем. Аз имам на Чико, на което в гръбчето се слага една джаджа и така стои изправен гръбнака. На Марто много му хареса в него.

# 20
  • Мнения: 667
Искам да използвам темата на Zmily и да попитам един малко страничен въпрос по темата кенгугу.
Нашият син предпочита да гледа напред като е в кенгугуто (позата му да е негов гръб-моя корем, а не корем-корем). И тъй като нашата "мъжка гордост" се пада точно в частта където пада най-голямата тежест исках да попитам някой чувал ли е за евентуална вреда от кенгуруто при носене на момче с лице напред?

По темата: Ние сме на 2м и 2с. Доколкото знам няма проблем бебето да се слага в кенгугу от нулева възраст стига да е с твърд гръб и главичката на детето да е опряна стабилно. Кенгуруто е начин на възпитание, особено сега в летните месеци, детето по памперс, а родителя гол до кръста, прекрасен начин за предаване на любов.

# 21
  • Мнения: 2 534
Лично за мен , това се оказа най-безсмислената ми покупка . Ползвах го два пъти .
Иначе конкретно по въпроса , в момента , в който детето държи само главичката си може , но не е желателно . Най-добре е към третия месец .

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз го слагах от месец и половина. Имам на Чико кенгуро с твърт гръб. И сега убожава в кенгурото, повече и от количката даже. Но ние редовно го ползваме. Така може да разглежда на воля пък в количката все легнало детето и се побърква да гледа тавана. Като му се доспи се отпуска на гърдите ни и си поспива, после пак опознаваме света. Моя приятелка се пробва да го сложе след 4-ия месец и бебчето изпадна в паника.

# 23
  • Мнения: 667
Аз го слагах от месец и половина. Имам на Чико кенгуро с твърт гръб. И сега убожава в кенгурото, повече и от количката даже. Но ние редовно го ползваме. Така може да разглежда на воля пък в количката все легнало детето и се побърква да гледа тавана. Като му се доспи се отпуска на гърдите ни и си поспива, после пак опознаваме света. Моя приятелка се пробва да го сложе след 4-ия месец и бебчето изпадна в паника.
Очудвам се как в толкова кратък пост успя да допуснеш толкова много правописни грешки?

# 24
  • Мнения: 2 032
Нали кенгуруто подкрепя бебето? Аз някъде от 20-ия ден я сложих в кенгуру, като преди това проверих с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт