Бебефон с камера на ТСМ - къде мога да намеря????

  • 3 847
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 567
Момичета, ТСМ нямат внос и никъде немога да намеря бебефона им с камера!
Ако някоя от вас е виждала някъде, нека ми пише, дори и от друг град да е!

# 1
  • Мнения: 224
lolii, аз имам същия проблем, защото нашият бейбифон се счупи. За съжаление това ми се струва мисията невъзможна. В Благоевград, където живея - няма. А също  в - София /мъжо ходи до вносителя но ТСМ/, Перник, Сандански, Ямбол, Сливен, Враца. Навсякъде където имах познати ги карах да проверят, но уви. Няма внос, а и не се знае дали изобщо вече ще има. За Чикото не ми се дават 500 лв и съм в страшна безизходица, защото ме е страх да оставям малката отделно да спи без видеонаблюдение.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 567
500 лв. за Чико и аз няма да дам, това си е пладнешки обир!
Имах надежда, че все ще успея да намеря на ТСМ, но явно няма да стане!

# 3
  • София
  • Мнения: 430
Нашият го купихме миналият октомври от магазин на TCM, ще се опитам да обясня, че мъжът ми го взе. Тръгвате по Гурко посока от Биад към стадиона. Пресичате Раковска и след 50-100метра е магазина. От дясно мисля. Аз съм доволна от бебефона, но ще ви посъветвам да отидете в Джъмбо и да погледнете там видеофон на същата цена около 140-150лв. Разликата е, че на TCM обхвата е общо взето само бебето и около него. А с другия гледате цялата стая и ми се струва, че ще е по-полезен. Моето детенце като стане от сън изобщо не мога да го разбера къде е и какво прави въпреки че е в кошарата. Т.е. tcm е полезен само докато детето спи.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 567
Енти, този в Джъмбо на коя марка е, да знам какво да търся тук във Варна!

# 5
  • Мнения: 4 428
Енти, този в Джъмбо на коя марка е, да знам какво да търся тук във Варна!

Този евтиния в Джъмбо си е марка на Джъмбо и го продават само в магазина. Намери някой да ти го купи и изпрати.

Поне, ако е този, за който аз си мисля.

# 6
  • София
  • Мнения: 430
Ами да и аз мисля, че няма марка..но поне аз ако трябваше да избирам сега, бих взела него.

# 7
  • Мнения: 224
Леле момичета, златни сте! Аз се скъсах от чудене дали има друга марка, която да е по-евтина.  Добре, че споделихте Hug

# 8
  • Мнения: 5 539
ТСМ с камера се убихме да търсим около Нова Година - няма и няма.

Общи условия

Активация на акаунт