При вас така ли беше?

  • 2 086
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 188
Да така беше - на моменти дори се стрясках, защото се е случвало с часове да не ритне

# 31
  • Мнения: 583
Да, така беше последните дни ,не беше активна и това ме притесняваше, оказа се , че просто и е било тясно.Въпреки това попитай лекаря си. Леко раждане  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 4 588
И при мен беше така, но моето бебе по принцип не беше много активно, за разлика отсега Crazy. За твое успокоение може да се консултираш и с лекар.

Леко раждане! Hug

# 33
  • Мнения: 1 243
Да, нормално е Simple Smile Вече няма толкова място да се вихри, тесничко му е.

     Peace

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е да не шава толкова

# 35
  • Мнения: 227
Да, нормално е, док ми беше казал, че мястото вече е по-малко и затова вече няма да шава както преди.. нон-стоп.. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 78
Е, то си е до бебе, но... ако успееш да улучиш поза, която на бебока не е удобна, ще усетиш остър протест!

           Абсолютно съм съгласна, моят син не обичаше да лежа на дясно обърната и аз така го проверявах  Laughing 
           Да, бебета нямат място и щат не щат се кротват малко  Mr. Green  Сега обаче проходихме и ми го връща тъпкано затова, че тогава е трябвало да кротува  Wink
           Без да влагам някакви отрицателни нотки - важно е да се следи бебето / то си го знаете, де/, че при нас в първата седмица на 9-ти месец изведнъж спря, цяла нощ не го усетих, оказаха се лоши тонове и последва форцепс  ooooh! Сега сме живи и здрави, слава на Бога!!! - казвам всичко това за да си следите......... Иначе, при днешната  медицина, ако се наложи, се взимат бързи и адекватни мерки.......

                                           Леко раждане и здрави бебета  Hug

                           

# 37
  • Мнения: 1 080
Да в деветия движенията доста се  ограничиха!!!

# 38
  • Мнения: 58
По принцип е нормално, защото бебето вече е голямо, а мястото малко.
Но, ако не усещаш движенията на бебето в продължение на 24 часа иди на лекар.

 Peace
Леко раждане!  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 121
Честно казано не си спомням, но ако имаш притеснения, отивай на лекар!

# 40
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Моето бебе много  малко риташе през цялата бременност. Дори съм ходила на лекар, защото в седми месец имаше случай за три дни да не го усетя нито веднъж. Накрая само се протягаше като седна или се свия в леглото. Но пък се протягаше доста силно и мога да кажа, че към края на бременността го усещах много повече, отколкото в шести-седми месец, когато трябва да е най-активно.

а дали е вярно, че това е показател дали детето ще е по-буйно или по-спокойно и след раждането?

# 41
  • Мнения: 1 512
Ами да към края не риташе толкова много както преди,даже последните дни преди да родя въобще не го усещах.Но за да си по спокойна се консултирай с твоят лекар.Успех и леко раждане.

# 42
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Моето бебе много  малко риташе през цялата бременност. Дори съм ходила на лекар, защото в седми месец имаше случай за три дни да не го усетя нито веднъж. Накрая само се протягаше като седна или се свия в леглото. Но пък се протягаше доста силно и мога да кажа, че към края на бременността го усещах много повече, отколкото в шести-седми месец, когато трябва да е най-активно.

а дали е вярно, че това е показател дали детето ще е по-буйно или по-спокойно и след раждането?
Не.

Общи условия

Активация на акаунт