Пазите ли тайни?

  • 2 757
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Тук, или в реалния живот все някога, някой има нужда да ви довери нещо, което не би искал да изкрещи пред света. Вие обещавате, че ще мълчите каквото и да ви струва това. Но не спазвате обещанието си. Просто сте от типа хора "Да, аз пазя тайни, но тези, на които казвам не могат да пазят" Или обещавате и наистина си мълчите и не споделяте с никого това, което са ви доверили? Или се познавате добре и си казвате, че не бива да ви се доверяват?
Важно ли е за вас  да умееш да пазиш тайна, или ви е все тая? Ако не съумеете да си затворите устата на кого споделяте тайните на другите? Тежат ли чуждите тайни?

# 1
  • Мнения: 42
Да мога да пазя тайна. Каквото ми се довери си го оставям за себе си. По принцип не обичам много различни хора да идват и да ми доверяват някакви неща.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Пазя тайни, мълча си.
Но не обичам да ме натоварват излишно, натоварвам се емоционално много.
Имаше период в който приятелите ми ме използваха като кошче за душевни отпадъци  Rolling Eyes Цялото ми напрежение изби в писане на стихове по преживени чужди истории.

# 3
  • Мнения: 2 229
Бях чела някъде, че всеки споделя някоя "тайна" с поне 1 човек, той с още един и така...
За сега и аз отговарям на това правило. Embarassed Но "тайните" не са били никога от сериозно естество, за нещо важно бих си мълчала, мисля.

# 4
  • Мнения: 4 406
казвам го на всеки, който иска да ми се довери-не ща да пазя чужди тайни. моите са ми достатъчни.

# 5
  • Мнения: 1 470
Да!Мога да пазя,когато наистина е нещо важно,остава някъде дълбоко в мен...Но ако е просто поредната клюка,по някога я използвам но на места където звучи като историика.Имам в предвид пред хора които нямат и понятие за човека за когото става въпрос,а и никога не използвам името му...

# 6
  • Мнения: 2 161
Пазя тайни, много ги пазя.въпросът е,че не съм склонна сульо и пульо да ме използват като кошче за душевни отпадъци.Правя си труда да изслушвам и да съхранявам само хора,които са ми изключително мили.Аз моите тайни споделям отчасти.

# 7
  • Мнения: 2 388
Да, мога да пазя тайни. И да, тежат ми чуждите тайни и то много.

# 8
  • Мнения: 516
Да. Не споделям тайните си с никого. Въпрос на принцип.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
Пазя.

Няма да се опитвам да обяснявам подробно кое и как, че веднъж в подобна тема Шанел ме сръфа неоправдано.

# 10
  • Мнения: 1 072
Пазя. Ятак съм. По-интересно е.

# 11
  • Мнения: 2 161


Няма да се опитвам да обяснявам подробно кое и как, че веднъж в подобна тема Шанел ме сръфа неоправдано.
Няма такова нещо.Аз не си спомням.

# 12
  • Мнения: 1 052
Много сте потайни.
Хич и не пазя моите. Моите са явни.
Чуждите... чуждите се старая да забравям. Който си иска да си казва на когото си иска.

п.п.: Флор, сложи ми запетайките, ето ти една кофа с тези неща

# 13
# 14
  • Мнения: 957
Споделената тайна, не е никаква тайна..поне аз така мисля..
Иначе пазя тайни, но само някои, и в случаите когато изрично ми се каже да съм гроб.

Общи условия

Активация на акаунт