Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неизживени спомени

Здравейте момичета!Предполагам, отпуснатите гърди това не са само мой проблем! Аз правя лицеви опори и се мажа с един крем на Ив Роше за стягяне на бюста и се надявам скоро да постигна някакъв ефект  Wink!!!Вие какво използвате?
Цитирай

Мажех се с крем за бюст на Мустела. Упражнения не съм правила  Embarassed, но поне за сега, гърдите са ми в такава форма, каквато бяха преди бременността.
Цитирай

Sofia

Мажех се с крем за бюст на Мустела. Упражнения не съм правила  Embarassed, но поне за сега, гърдите са ми в такава форма, каквато бяха преди бременността.

И аз се мажех с Мустела и мога да кажа същото!
И сеге си се мажа по навик вече с разни масла!
Цитирай

Неизживени спомени

Блазе Ви момичета,че сте намерили точното кремче!!! трябва да го пробвам щом има такъв ефект
Цитирай

Неизживени спомени

момичета ,а крема против стрии на Мустела ползвали ли сте,видях го в саита и се  newsm78 чудя дали и той ше има ефект
Цитирай

Willebroek, Belgium

Аз не съм си мазала с нищо бюста  Thinking
Сега си е почти същият както преди бременноста  Party

Цитирай

На моя бюст никакви кремчета и упражнения не могат да му помогнат ooooh! Така,че не съм и пробвала.  Confused
Цитирай

Как стягам гърдите си?  newsm78 - със сутиен.  Laughing

А така като ти ги придържа някой като на аватара ми пак става.  35
Цитирай

USA

Не съм се мазала със специални мазила за стягане на бюст. Формата ми се повъзвърна от само себе си като спрях да кърмя
Цитирай

Нищо не правя по въпроса. Не мисля ,че крем би ми оправил бюста.
Цитирай

упражнения
контрастен душ
и гела на Билка за гърди
мисля че започна да има ефект но мноооого малък  Confused

Цитирай

момичета ,а крема против стрии на Мустела ползвали ли сте,видях го в саита и се  newsm78 чудя дали и той ше има ефект
Ако искаш да заличиш стари стрии, едва ли ще има ефект. Ако искаш да се предпазиш от появата на нови, може би ще ти помогне. Аз почти през цялата бременност се мажех и нови стрии нямам, но пък за сметка на това си имам стари в ИЗОБИЛИЕ ! Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.