Юлски бебчета 2008 (тема 75)

  • 11 620
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Някой ще се престраши ли за утрешната лекция?
Почти на 100% аз  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 979
А каква е темата?

# 17
  • Мнения: 58
А има ли значение? Mr. GreenМиналия път така и не слушахме лекцията Joy
Нормално физиологично раждане и обезболяване на раждането!

# 18
  • София
  • Мнения: 114
Някой ще се престраши ли за утрешната лекция?
Почти на 100% аз  Peace

И аз ако не се успя  Blush

Душичка, ама това твойто голяма еротика ще да е било  Mr. Green, предлагам да изчакаш мъж ти в този вид  kiss

# 19
  • Мнения: 223
Аз съм по вече кърмещите цици, за предкърмачекия период се препоръчва само масаж от мъжки ръце newsm08

Предполагам личен опит споделяш?  Mr. Green

Хора, мен не ме бройте утре за лекцията.

# 20
  • Мнения: 58
Душичка, ама това твойто голяма еротика ще да е било  Mr. Green, предлагам да изчакаш мъж ти в този вид  kiss
Ами и на мен ми мина тая мисъл,обаче бързо се отказах първо, защото ми е жега много,пък и сега любимия се обади ,че ще имаме и гост,та съвсем не става! Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 876
Майра страхотни са и двете  Heart Eyes Ще ти открадна идеята за снимката по бодитата Blush
Белинда мерси за съветите и на мен са ми от полза  Hug
Ще си позволя и аз да посъветвам нещо мамите които ще раждат за първи път Hug
Момичета имайте сили и нерви да издържите първия и втория ден в болницата без добавка. Аз уж знам какво правя, пък на първия ден през нощта обикалях по коридорите да търся  добавка  Crazy Бях изтрещяла. Бебето не знае какво иска, постоянно търси да суче и лапа и плюе и се сърди , че не тече . А коластрата е малко, тя просто капе, а те имат нужда от 5-10гр от нея. Но изглеждат много гладни и недоволни и имаш чувството, че ги мъчиш и се предаваш и предлагаш добавка.
Не се предавайте и издръжте колкото и да реват- по-добре предложете вода, отколкото добавката Peace
Тук да отбележа, че първите изпражнения ако смените памперса, ще видите, че са черни и гъсти и лепкави- като катран  Sick представете си от какво се чистят червата. А коластрата е една като секрет и е много мазна- като зехтин. И представете си как действа на червата като смазка и как им помага. А какво е да му набуташ сухото мляко, което трябва направо да се преработва Rolling Eyes
Та като се размяука малчото си мислете, че е за негово добро да не му давате и да изчака.
Може да ви се струва първия и втория ден, че никаго няма да ви дойде кърмата, но на трееееееетия дееееен  Peace Всичко се променя и животът е песен  Laughing

Извинявайте за дългия пост-Дано донесе кураж на някой Heart Eyes
Белинда поправи ме ако греша Peace И ти кажи, как се кърми първите дни, защото аз откачих. Бяхме на гърда през 15 мин, за по половин час Crazy Зърната те болят, матката се свива, нищо не пускат гърдите-ОБАЧЕ НЕ СЪЖАЛЯВАМ И СЕ РАДВАМ ЧЕ ИЗДЪРЖАТ И ТОВА ИЗПИТАНИЕ  Heart Eyes ЗА БЕБЧЕТАТА ГО ПРАВИМ Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 876
Да ви кажа и че днес бяхме на преглед в Токуда . Ехограф на коремни органи, Транфонтанелна ехография и за слуха  Peace Всичко ни е ОК. Струваше 80лв общо.

И нали на лекцията я питах Масларска дали може да си направим преглед . И тя каза ,че може. И днес като отивахме я видях в коридора и тя се спря-позна ме  Shocked И аз и казвам, че съм от лекцията, където я питах и сме записали час , но при някаква друга лекарка. И тя "да елате сега ще ви заведа  Shocked " Заведе ни до кабинета . Обади се на лекарката по телефона и и каза "Тук чака за преглед за новородено една моя позната  Shocked " Еди какво си да им прегледаш ....ала- бала  Shocked И лекарката дойде и страшно мило държание и всичко ни обясни  Shocked Егати милата жена тая Масларска, направо се шашнах, все едно се познаваме от 100 години Shocked Направо не вярвам, че още има такива хора Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 58
Забравих какво исках да пиша.....
И аз благодаря на Белинда.
За НОИ- паричките се превеждат в срок 15 работни дни след подаване на болничния, който пък се подава най късно 2 дни след внасяне на осигуровките за месеца. Но ако не са внесени осигуровките няма да ги изплатят, дори да е занесен болничния.
Днес напазарувах почти всичко, без някои дреболии, но съм много изморена и вече и на мен са ми подути краката, а сега като
 се загледах, и ръцете.
И да питам нещо- купих матрак с кокос, но като го разпечатах и ми мирише на нещо, нито приятно, нито неприятно, ама не ме кефи, май е от кокоса. Дали ще се отмирише?

# 24
  • Мнения: 782
Катче   bouquet

Криша, Честито   bouquet

Танита, ще се отмирише, просто трябва време  Simple Smile

Майра, страхотна снимка на двете кукли .... а тая хавлийка  Rolling Eyes как се сдоби с нея ???

Аз до сега готвих, чистих и на ръка прах .... абе все "трудни" задачи за положението ми  и нищо   Mr. Green ни следа от контракция. Ама много жега, направо не се живее  ooooh!

# 25
  • Мнения: 690
За НОИ- паричките се превеждат в срок 15 работни дни след подаване на болничния, който пък се подава най късно 2 дни след внасяне на осигуровките за месеца. Но ако не са внесени осигуровките няма да ги изплатят, дори да е занесен болничния.
Днес напазарувах почти всичко, без някои дреболии, но съм много изморена и вече и на мен са ми подути краката, а сега като
 се загледах, и ръцете.
Kaкво се случва, ако работодателят не е занесъл болничния в срок от 2 работни дни след внасянето на осигуровките?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 876
Аз до сега готвих, чистих и на ръка прах .... абе все "трудни" задачи за положението ми  и нищо   Mr. Green ни следа от контракция. Ама много жега, направо не се живее  ooooh!

 Joy Joy Joy
Няма ли да ходиш на преглед при Дяволов Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 091
За НОИ- паричките се превеждат в срок 15 работни дни след подаване на болничния, който пък се подава най късно 2 дни след внасяне на осигуровките за месеца. Но ако не са внесени осигуровките няма да ги изплатят, дори да е занесен болничния.
Днес напазарувах почти всичко, без някои дреболии, но съм много изморена и вече и на мен са ми подути краката, а сега като
 се загледах, и ръцете.
Kaкво се случва, ако работодателят не е занесъл болничния в срок от 2 работни дни след внасянето на осигуровките?

Глобяват счетоводителката.

# 28
  • Мнения: 690
Глобяват счетоводителката.

Пфу, все пак има малко справедливост  Laughing Мерси, Тони Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 371
Майра, страхотни са двете Simple Smile Като за реклама. И аз ще открадна идеята.

Пърли, с теб ще се видим във вторник на лекция, нали Mr. Green

Пухтулка, много красиви неща, честито!

Астарта, моето диване много ме рита на едно и също място(точно под дясната гърда) и се притеснявам да не ме сполети същото като теб. Направо вече броя дните до следващия преглед...

Бухти, аз също се радвам на късмета си за съотчетничките Grinning


Малкия донесе една възглавничка в количката на бебето, каза че му я подарява и вече ще спи с мама и тати, защото бил голям(до сега като че си е спал в леглото повече от 5 пъти Laughing). И след малко го гледам той се свил в количката и си лежи. Бебешор Mr. Green
А левия ми крак е толкова подут, чак цвета си е променил на подутото - нещо средно м/у червено и лилаво ooooh!

Ха, видяхте ли снимка.бг, че изглежда много различно?

Общи условия

Активация на акаунт