Юлски бебчета 2008 (тема 75)

  • 11 630
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 69
Здравейте и от мен!
Аз вчера нямах нет, затова не съм се появявала, пък и нещо нямам муза за писане. Толкова ми е горещо и криво, че... #Cussing out
Катче, успех, мила! И аз вчера в колата получих няколко силни контракции и даже мъжа ми ме посъветва да си стегна багажа за всеки случай, но днес ми няма нищо и мисля, че все пак ще си изчакам понеделника. Praynig
Днес ще ходя да гледам една количка, харесах я от Продавалника, обаче се притеснявам... как да съм сигурна, че всичко е ок? Четох мнения, че мамата е много коректен продавач и купувач - те гаранция ли са, че няма да взема нещо, дето да ми се счупи в ръцете? newsm78 Пък иначе офертата ме устройва.
Честито на всички мами, които родиха вчера! Възстановявайте се бързо и ви чакаме обратно във форума по примера на Джули, Кети и Астарта!
Аз ако не пиша тия дни, не се притеснявайте, просто утре идва свекито и ще й провеждам курс за чистене и готвене у нас, че тя е идвала само веднъж, пък не се оправя лесно с техниката Confused Макар че безсънните нощи може и да съм тука.. Grinning
Приятен ден на всички!

# 256
Успех КАтче , дано всичко мине бързо и леко!
Вчера много бебенца , да са живи и здрави всичките , честито на всички мами!!!
Аз вече нямам търпение , освен че ме болят костите на таза и се чувствам адски тромава , нищо друго не подсказва , че скоро трябва  да раждам,  SickНе смея да се покажа вече , който ме види:"Хайде ,бе ти още не родили ....и т.н! или от рода "Мале какво буренце си станала..."  cryНаправо не се издържа , вие поне живеете в по-големи градове и вероятностите да срещнете такива хора са по-малки.
Успех на всички на които им предстои раждане днес, а на чакащите търпение! baby_neutral

# 257
  • Мнения: 132
ох то ако зависеше от мен още сега отвам да раждам че съм толкова нетърпелива си гушна бебо
днес за първи път ме болят много чко ребрата Embarassed някой нещо да знае

# 258
  • Мнения: 62
Катче  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Тони и на мен ми мерят тоновете за по 15-20 секунди с едно уредче като маргаритка. Обикновено са около 143-146 но знам че нормалните тонове са от 120 до 160. Ти защо не питаш Танев. Виж Весито каза че там са и ги записвали

Дуци и аз забелязах че който прави тема отива да ражда. Аз все си мислех че на 5.07 ще родя но май май няма да е. Освен да взема да направя нова тема  Joy И без това на 01.07 на моя мъж му четоха хороскопа и пишеше че на 4,5.07 ще му се промени живота и аз му казах ето виждаш ли и аз си мисля че тогава ще родя. Вчера ме наболяваше корема ниско долу и се стягаше но като взех да засичам един път на 30 мин, после на 10 , след това на 20 после пък спряха. Снощи ме болеше и кръста, но тази нощ и за сега няма никой. В понеделник 07.07 имаме годишнина от сватбата на 10.07 имам рожден ден и не ми се иска да раждам тогава. Искам детенцето ми да си има негова дата а не заедно с друг празник. Но работата е там че то не е концерт по желание. Ще чакаме. Ох май много взех да разсъждавам на глас

Ема емилия и при мене е така и по телефона постоянно ми звънят и адски гадно и изнервящо. То хубаво че хората са загрижени за нас ама то това постоянно питане много дразни. Вчера даже мислех да си изключвам и двата телефона и домашния също. Но викам ако звъннат майка ми, свекърва ми или мъжа ми ще настане една паника...........

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 10:25 от sisoni

# 259
  • София
  • Мнения: 979
Момичета, аз тръгвам към болницата... Май днес ще е денят!
Успех!!!!!      Стискаме ти палци всичко да е наред !!
Да ви се оплача от още една безсънна нощ. Имам и съмнение, че ми падна част от тапата и днес като отида при доки ще я накарам и мен да ме прегледа вагинално, дано помогне да се гушнем с бебка колкото се може по - скоро !!

# 260
  • Мнения: 223
Момичетааа, а Пърли, Аелиа и РКРЪСТЕВА...хайде стига сте се стискали...ааама ха Joy шегувам се  Hug

А... не подавам аз на такива манипулации Laughing. Бебчо е шефът, когато каже той, тогава.  Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 18 679
Катче, стиснала съм всички възможни палци Hug

Ей, тая жега вече ми писна страхотно...Направо не знам като се роди бебето, как ще излизаме, то в десет часа вече не се живее...Преди като живеех в Плевен, нямах грижи - на пъпа на центъра, около мене парк до парк, градина до градина, дори на 40 градуса намираш някоя дебеля сянка и кефффффф...Тука наоколо няма ни едно свестно местенце за разходка на бебенце Sad Малкият и той, милият, не иска да излиза, че му пече много слънцето...Въобще...

А, да не забравя да се похваля, вчера ми падна още малко от тапата Laughing Тя, ако мисли да пада така на части, мога да си откарам до август Joy

# 262
  • Мнения: 367
Катче Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Cloverи да ти е жив и здрав рожденника!
Рекорден ден вчера,много бебенца Heart Eyes,стискам палци на всички които ще раждат днес!
Сутринта бях на изследвания,и две нагли бабки вече голямо бутане,да не мина преди тях случайно Crazy

# 263
  • Мнения: 6
Успех Катче! Стискам палци! Жив и здрав да е рожденика!

Стискам палци на всички, които ще раждат днес!

# 264
  • Мнения: 69
Оф, Иви, аз сега заминавам за ваксината на Сами и познай дали някой ще ми остъпи ред. Shocked

# 265
  • Мнения: 690
Доки почва да ме притеснява. То приятелки сме, ама ми звънни по 3 пъти на ден и отделно трябва да й изпращам смс-и, дали всичко е нормално. Уж щях утре да се виждаме, а ме вика тази вечер, че всичко сега се развивало много бързо.

# 266
  • Мнения: 4 371
Тя, ако мисли да пада така на части, мога да си откарам до август Joy
Joy Joy Joy
Аз ти казвам, че ние последни ще останем тука да си кукуваме. И Тити Mr. Green

# 267
  • София
  • Мнения: 1 902
И аз...и аз Joy
Белинда за хотелчето- http://www.ezeroto.com/  много приятно и хладно място Peace
Успех на Катчето,всичко да мине бързо и лесно baby_neutral
Ние отиваме на тонове Hug

# 268
  • Мнения: 62
Момичета понеже имам голямо желание да раздам тези дни пускам новата тема и излизам малко да се разходя и да си платя булсаткома, а когато се върна да има много бебета които да запиша на първа страничка

НОВА ТЕМА

# 269
  • Мнения: 690
Някой беше питал, но май нямаше отговори - мамчетата, които родиха с колко килограма останаха след раждането?

Сисони, нова тема май няма Sad или аз нещо не правя както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт