Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Мнения: 1 949
Здравейте д-р Мазнейкова, Предварително благодаря за отделеното време   bouquet

От м.Декември 2007 пия Линдинет20. От известно време малко преди да приключа опаковката, т.е. малко преди да се появи месечното кървене, усещам болки в гърдите, както преди нормален цикъл. Дали това е нормално? Имам час при моя АГ в края на този месец (той в момента е в отпуск), за това бързам да чуя мнение на специалист.
Цитирай


Мнения: 324
Понякога подобни оплаквания - болки в гърдите (мастодиния) могат да се получат на фона на прием на контрацептив, особено ако той е нискодозиран както Линдинет 20. В тези случаи и разбира се по преценка на вашия гинеколог препаратът може да се смени с по-високо дозиран напр. Линдинет 30 или с по-високо съдържание на гестагени.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.