Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора

Здравейте момичета, в 1-те 3 месеца на бременността ми (все още не знаех за нея)имаше случаи в които спах по корем.Дали това по някакъв начин може да е навредило на плода.
Предварително ви благодаря за отговорите.
Цитирай

Варна

Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. Не мисля, че е опасно, ако ти самата не чувстваш дискомфорт.
Цитирай

София

Споко! Нищо не е и усетил плода Wink Проблем е след 5-тия месец някъде...
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

в такава начална бременност няма проблем.
Цитирай

Бургас

Не мисля , че е проблем ! Аз още си спя по корем но това което ми пречи е болезнените гърди а не коремчето. Не се тревожи всичко е ок!   bouquet
Цитирай

София/Варна

Споко, аз до доста по-късничко си спах по корем. Просто така си ми беше удобно Very Happy Не мисля, че с това съм увредила плода  newsm78
Цитирай

И аз не смятам, че е проблем, аз обаче не мога да спя по корем заради гърдите Crying or Very sad
Цитирай

Варна

Аз също мисля,че няма проблем в началото да се спинка по корем.Спинкай сега ,както ти е удобно,че после място няма да можеш да си намериш Laughing
Цитирай

Варна

Щом не те е боляло или убивало, няма проблем. лично на мене още в началото почна да ми убива и ако легна по корем, както много обичах, ми причиняваше болка.
Цитирай

София

Няма проблем, с нищо не си навредила на бебето Peace Скоро и да ти се иска няма да можеш да спиш така Laughing
Цитирай

Milano / Como

Аз си спях по корем докато не ми стана неудобно. 

И аз така  Peace
Цитирай

Велико Търново

Споко! Аз спях по корем едва ли не до последно, докато вече не можех да лежа върху него, но пък се извъртах странично. Нищо му няма на бебо, той е защитен от околоплодните води, а и в първите месеци е толкова малък, че се шири на достатъчно място  Very Happy
Цитирай

Нищо тревожно няма. Щом си се чувствала комфортно и щом си добре...
Цитирай

София

И аз в началото спях по корем, това ми е любимата поза за сън. Но като ми стана неудобно, смених позата.
Цитирай

София, в момента в любимото ми село Железница

С първата си бременност спях до края по корем. По друг начин немога. Немисля, че има пробрем! Сега отново така Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 59 отговора