КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31

  • 22 448
  • 592
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 558
Ехххх, Деси, каква ракия, каква салатка?
Днес цял ден съм на вода , и едно кафе  #Crazy
А как ми се ядеееее  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Ама съм проклета - ще издържа  hahaha  hahaha  hahaha

Пишите за градини, за мотики...
моя мъж все ме майтапи, че не знам как се държи мотика - ми не съм копала.
Мойта градина са китките на терасата, ама за тях мотика не трябва  newsm78

Вече взех да се подготвям за срещичката - боядисване, прическа, маникюр
Хайдеее, още малко остана  Party

# 511
  • у нас
  • Мнения: 443
Добър вечер, и от мен аз се епилирахи в почивките от мъчението ви следях.Колкото за копането аз започнах след като порасна сина  ми на 4-5г.,до тогава свекър, свекърва,баба и дядосе грижеха за двора 4декара.След това започнаха да ни напускат и сега сме аз,скъпия и сестра му"Доня Надзира"(тя си знае и се кефи на прякора)сверъра,който ходи на 5почивки годишно(вече бе на море) и ни щем не щем копаме,е луди за прибиране сме.
Римар и Яжке споделете на коя диета сте baby_neutral,аз имам да свалям 5кг.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 724
     Винс,аз съм на Дюкан от 08.05.Много съм доволна и още свалям.5 кг. ще свалиш много бързо.Аз за ударния период/10дни/свалих 6кг.
     Е,аз ще се хоризонтирам вече.Днес цял ден бях на крак и нещо ми се полягва.Хайде-лека и полека!

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 22:28 от baba iaga

# 513
  • у нас
  • Мнения: 443
Мерси  bouquetЯжке тъкмо за този режим четох досега,може би др. седмица ще го почна не казвам от понеделник защото мъжо се прибира от Европейска обиколка (побва се като шофьор),а и сина ще си дойде за малко.За това" като му дойде времето" Laughing

# 514
  • София
  • Мнения: 4 176
Винс, аз от март започнах Дюканската и за 2 месеца свалих 10кг. После минах на третия етап, но нещо го карам през пръсти. Гледам да не почна обратно да качвам. Защото съм несериозна, ама много.....

# 515
  • София
  • Мнения: 4 176
Отивам за малко до другия форум, който чета и пописвам. Утре ще ви сложа още малко снимки от Рибарица и от още едно място.

# 516
  • Видин
  • Мнения: 961
Пак неуспях да ви прочета Blush само влизам да ви кажа лека и спокойна нощ! Hug Hug Heart Eyes

# 517
  • Мнения: 77
       Фурия, имам две бани и още неможе да ми мине изгарянето, че да ида пак. И какво да видя на плажа- единия спасител ми е съученик- 59 годишен спасител- мен ли ще спасява или себе си ще варди!
        Яге, симпатията е взаимна! Знам, че ще имаш, като си го произведеш, но не ми иде отвътре. Заставам на мотиката от дясната страна и копая- дръжката ми пречи под лявото рамо, заставам от лавата и страна- така пък аз си преча.....Веднъж в селото на Стефан ще копаят царевица и аз отидох. Всеки хванал по един ред и разрежда и загръща царевицата. Най напред на реда беше свекъра ми, след него Стефан, после малката ни дъщеря и аз най-последна. Свекъра ми си изкарваше реда и почваше моя от другия край. И нивата край пътя- цялото село се извървя и всеки се спира и казва: А, лека работа! Вие и снаата сте довели/снаата съм аз- снахата/. Резил! Добре, че на другия ден си тръгнахме, че не видях какво съм окопала, какво съм посякла. Ама и дума не чух да ме похвалят като копачка.
         Стефан и сестра му са луди за работа. Даже тя казва, че когато се изморяла в градината тесала,тесала с мотиката и така си почивала. Дори не съм питала какво е това тесала, за да не ме вземат за проста гражданка.

          И аз ще лягам вече, че дълъг ден и човек се измаря!

          ЛЕКА НОЩ И ПРИЯТНИ СЪНИЩА!

# 518
  • София
  • Мнения: 4 176
Добро утро на всички!

Лек и успешен ден ви пожелавам, да ви спори работата, а тези които са на плаж-да се топнат и заради мен.
Вземете си от горските ягодки, набрани от внучката

# 519
  • Мнения: 1 978
ДОБРО УТРО МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ !

Заповядайте на кафето ! Hug Hug



И към горещия ден,който се очертава - нещо по-приятно Laughing Laughing
Един горещ мъж за разнообразие в дамската ни компания  Laughing Laughing Laughing Laughing


Приятен ден на всичкииии!  bouquet Hug

# 520
  • София
  • Мнения: 1 724
Добро утро момичета! Римар,благодаря за горските ягодки!Но ръчичките,които ги поднасят са по-сладки от ягодките. Гъбке,благодаря за кафето! Отивам за закуските...

# 521
  • София
  • Мнения: 1 529

Добро утро1
Гъбка мерси за кафето.
 Римар не ми излязоха снимките ти... Sad
 Много благодаря за ягодките ти. Това ме върна във времето,когато бях на 6-7 години и ходех за горски ягоди в гората съвсем сама с едно козле,което ми бе най доброто приятелче. Това бе в селото на баба ми Надежда близо до Витиня,сега точно там е виадукт на магистрала Хемус #2gunfire

# 522
  • София
  • Мнения: 1 724

  Здравейте Шпунц,Мастерче! Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 08:42 от baba iaga

# 523
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен мили приятелки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Римар,и аз благодаря за ягодките.Поднесени от детската ръчичка са още по-вкусни  Heart Eyes

Ихааааа,Яге,много рано с месата и гарнитурите бе  hahaha hahaha(ама верно,че ти беше на Дюкан  Whistling )   bouquet  bouquet  Hug Hug Hug

# 524
  • Мнения: 1 978
Добре де- само аз ли не виждам снимките на Римар? #Crazy
До сега не ми се е случвало Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт