Ovo je PR

  • 2 513
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 718
Крокодилке, ти поне си имаш оправдание да ти хлопа дъската  Mr. Green
Сериозно, трябва да се гордееш с това, че не правиш компромиси нито с детето си нито с призванието си. Това за мен е достойно за адмирации. Защото винаги има начин, глупав стереотип е да се мисли, че заради децата, жената непременно жертва себе си. Или обратното. Всичко е въпрос на баланс и желание.

# 46
  • Мнения: 3 638
Крокодил, присъединявам се и аз с малко закъснение към чужбинския фен-клуб  Grinning Hug

А по въпроса за PR голяма реклама на кърменето прави Кристина Агилера със щедрото си деколте и възвърнатата форма след раждането. Певицата постоянно изтъква, че всичко това е резултат от кърменето и че има намерение да кърми сина си до 2-годишна възраст, както беше споменала и pepelyashka. Ето и малко снимков материал:

# 47
  • Мнения: 287
Шаманката, fata morgana благодаря и на вас за подкрепата! Hug Hug Hug Много ми е странно ,че намирам симпатизанти.Вече бях приела ,че съм много виновна ,затова ,4е съ4етавам майчинство и кариера и сега ми е малко странно ,но и много сладко! Heart Eyes
fata morgana ,супер е Кристина Агилера!Ето я и кърмещта Анджелина Джоли  http://e-vestnik.bg/2733 За съжаление ,не може а излезе Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 3 718
Крокодилке, намираш симпатизанти защото явно си намерила златната среда. На мен лично ми омръзна да чувам клишета от сорта "Жертвах кариерата си заради детето...", "Ако не беше това кърмене, можех..." , "Ще затъпея ако две години стоя в къщи и гледам детето си..."
Всички ги чуваме постоянно и преди да родя оставах с впечатлението, че гледането на собственото дете е със сигурност жертва с личността. А не е така. Ей на, не съм много затъпяла въпреки, че си гледам детето. А пък не бих се лишила от тези прекресни години за да го дам на някой да го гледа, пък аз да работя. До голяма степен това е и заради кърменето, но и защото смятам, че заслужавам да се наладя на тези моменти. А работата я върша междувременно. Кърменето се оказа пръв приятел на Adobe Illustrator  Mr. Green А вече съм спец в работата с една заета ръка и цица  Peace
Важното е да съчетаваме удоволствието от работата с удоволствието от това да гледаш как детето ти расте.

Общи условия

Активация на акаунт