Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зад парка

Защо в Хасково? Доста повече хора живеят в София или във Варна.

Кои и какви са DJ-те който ще имат партита?

Куба е далече, Домениканската реп. е далече, Хаааааааасково- там сме!
Цитирай

София

Laughing защото тогава е празникът на Хасково. Ще има народ от Куба, Доменикана, Маями и Испания, доколкото знам.
Знам също, че ще ходя  Mr. Green
Цитирай

А защо не в Хасково? Thinking
По тая логика и в Каварна живеят по-малко хора отколкото в София и Варна, но там стават интересни неща.
Цитирай

Е, стига бе и ние сме хора. Нашият кмет си го организира.
Ако не може вашия, да ви пратим нашия...  35 35 35
Цитирай

зад парка

Браво на вашия кмет! Съвсем наскоро мои колеги от Хасково го похвалиха много  smile3501
Да има повече такива хора с ангажимент към избирателите си!
Цитирай

София

Основната цел на тази тема да не би да е  да се  похвали кметът на Хасково?!
Цитирай

София

Не мисля. Като гледам никът ти - точно същата певица взе сепмъл от Дон Омар за една от песните си...
Цитирай

София

Не мисля. Като гледам никът ти - точно същата певица взе сепмъл от Дон Омар за една от песните си...

виждам много добре:
 старата поговорка е в сила:" гузният ,негонен бяга".
Цитирай

София

Защото Хасково е един страшно купонджийски град,затова!И не го казвам само защото съм хасковлийка,а защото е самата истина.
Цитирай

София

виждам много добре:
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Цитирай

София

виждам много добре:

Не се шокирай .Не  харесвам изпълнителката ,която имала като моя ник,за това получи ответна реакция. И в живота е така ,най- невинните го отнасят,макар ,че  тази ситуация е незначителна и в случая й отделяме повече време ,отколкото заслужава.
Цитирай
Защото Хасково е един страшно купонджийски град,затова!И не го казвам само защото съм хасковлийка,а защото е самата истина.
Hug точно така подкрепям те напълно, защото съм Хасковлийка ,а и имаме с какво да се гордеем,нали?
нашенче спечели Уимбълдън,статуята на богородица,която е най-голямата в света...ит.н.
Не си давам кмета...да си изберат техен
Цитирай

София

виждам много добре:

Не се шокирай .Не  харесвам изпълнителката ,която имала като моя ник,за това получи ответна реакция. И в живота е така ,най- невинните го отнасят,макар ,че  тази ситуация е незначителна и в случая й отделяме повече време ,отколкото заслужава.
уааааау
Ами и аз я харесвам. Дори я познавам. Това не значи, че не е взела семпъл на някой по известен от нея. Защо трябва да те дразни това. Повечето български артисти - певци правят това.
Цитирай

София

Ами и аз я харесвам. Дори я познавам. Това не значи, че не е взела семпъл на някой по известен от нея. Защо трябва да те дразни това. Повечето български артисти - певци правят това.

molestosa   -   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.