Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Здравейте момичета, искам да ви попитам и вас какво мислите по този въпрос, значи сестрами има подозрения че е бременна, закаснява и със седем дни, болия корема ниско доло, аз и казвам че е бременна, и че трябва да си направи тест  EFP но тя се не та не, та според вас ще ставам ли леля или не, много ще съм Ви благодарна на всички  newsm51 smile3525
Цитирай

София

Цвети, миличка, едва ли някой тук ще може да ти отговори на въпроса. Разбирам, че е много вълнуващо за теб, но всичко е много относително и индивидуално. Може да е бременна сестричката ти, може и да не е...  Намери начин да я накараш да направи тест, но пък и тя си знае най-добре момичето... При всички положения пожелавам резултата да е положителен! Разбира се ако са бебеправили целенасочено... Това е от мен  Hug
Цитирай
Цвети, миличка, едва ли някой тук ще може да ти отговори на въпроса. Разбирам, че е много вълнуващо за теб, но всичко е много относително и индивидуално. Може да е бременна сестричката ти, може и да не е...  Намери начин да я накараш да направи тест, но пък и тя си знае най-добре момичето... При всички положения пожелавам резултата да е положителен! Разбира се ако са бебеправили целенасочено... Това е от мен  Hug
  да знам , опитвам се да я накарам и имам вече някакэв успех, се пак съм нейната малка сестричка, дай боже да ни зарадва с едно бебче
Цитирай

UK

Момент да хвърля боба..... Crazy
Цитирай
хварляй ще е нужно  smile3534
Цитирай

Русе

Затова са измислени тестовете  Peace
Цитирай
Затова са измислени тестовете  Peace

да утре ще си прави
Цитирай

Русе

Утре да се похвалиш  Hug Peace
Цитирай

оо непременно, аз се вълнувам повече от нея, представям си живот и здраве като трябва аз да правя какво ще бъде, а може ли да питам, мами те тук или бъдещите мами какво точно става след теста ако е с великите две чертички, трябвали да ходим на гинеколог или се изчаква,че аз трябва да и помагам след това за всичко, защото  наще не са в софия, а зетми е постоянно на работа, мн ще съм благодарна ако разясните малко целувки на всички
Цитирай

Русе

На гинеколог - минимум след 2 седмици закъснение  Peace
Цитирай

София

33uu какъв е смисълът на тази тема ....... аз лично стискам палци да е , защото няма как по друг начин да знам ... нито боб умея да хвърлям , ни на карти да гледам , а кристалното ми кълбо наскоро се счупи  Rolling Eyes
Цитирай

Varna

33uu и аз незнам освед да стискаме палци с какво друго можем да полотнем.
И все пак cveti1707 можеш да ни кажеш какъв е резултата на сестра ти  fingerscrossed
Цитирай
  33uu и аз незнам освед да стискаме палци с какво друго можем да полотнем.
И все па
 cveti1707 можеш да ни кажеш какъв е резултата на сестра ти  fingerscrossed

резултата е положителен  EFP мерси наа всички който стискахте палци
Цитирай

Русе

Честито   bouquet Лека и безпроблемна бременност й желая!
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Честито  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора