Дали е бременна

  • 1 823
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, искам да ви попитам и вас какво мислите по този въпрос, значи сестрами има подозрения че е бременна, закаснява и със седем дни, болия корема ниско доло, аз и казвам че е бременна, и че трябва да си направи тест  EFP но тя се не та не, та според вас ще ставам ли леля или не, много ще съм Ви благодарна на всички  newsm51 smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 232
Цвети, миличка, едва ли някой тук ще може да ти отговори на въпроса. Разбирам, че е много вълнуващо за теб, но всичко е много относително и индивидуално. Може да е бременна сестричката ти, може и да не е...  Намери начин да я накараш да направи тест, но пък и тя си знае най-добре момичето... При всички положения пожелавам резултата да е положителен! Разбира се ако са бебеправили целенасочено... Това е от мен  Hug

# 2
Цвети, миличка, едва ли някой тук ще може да ти отговори на въпроса. Разбирам, че е много вълнуващо за теб, но всичко е много относително и индивидуално. Може да е бременна сестричката ти, може и да не е...  Намери начин да я накараш да направи тест, но пък и тя си знае най-добре момичето... При всички положения пожелавам резултата да е положителен! Разбира се ако са бебеправили целенасочено... Това е от мен  Hug
  да знам , опитвам се да я накарам и имам вече някакэв успех, се пак съм нейната малка сестричка, дай боже да ни зарадва с едно бебче

# 3
  • Мнения: 1 085
Момент да хвърля боба..... Crazy

# 4
хварляй ще е нужно  smile3534

# 5
  • Мнения: 3 209
Затова са измислени тестовете  Peace

# 6
Затова са измислени тестовете  Peace

да утре ще си прави

# 7
  • Мнения: 3 209
Утре да се похвалиш  Hug Peace

# 8

оо непременно, аз се вълнувам повече от нея, представям си живот и здраве като трябва аз да правя какво ще бъде, а може ли да питам, мами те тук или бъдещите мами какво точно става след теста ако е с великите две чертички, трябвали да ходим на гинеколог или се изчаква,че аз трябва да и помагам след това за всичко, защото  наще не са в софия, а зетми е постоянно на работа, мн ще съм благодарна ако разясните малко целувки на всички

# 9
  • Мнения: 3 209
На гинеколог - минимум след 2 седмици закъснение  Peace

# 10
  • Мнения: 3 092
  33uu какъв е смисълът на тази тема ....... аз лично стискам палци да е , защото няма как по друг начин да знам ... нито боб умея да хвърлям , ни на карти да гледам , а кристалното ми кълбо наскоро се счупи  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 699
  33uu и аз незнам освед да стискаме палци с какво друго можем да полотнем.
И все пак cveti1707 можеш да ни кажеш какъв е резултата на сестра ти  fingerscrossed

# 12
  33uu и аз незнам освед да стискаме палци с какво друго можем да полотнем.
И все па
 cveti1707 можеш да ни кажеш какъв е резултата на сестра ти  fingerscrossed

резултата е положителен  EFP мерси наа всички който стискахте палци

# 13
  • Мнения: 3 209
Честито   bouquet Лека и безпроблемна бременност й желая!

# 14
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт