Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 196 отговора

София

Има ли за вас значение депилацията при мъжете?
Как предпочитате -гладки, по-натурални (тук не говоря за много тежки случаи) или за вас е без значение?
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?
И според вас вярна ли е теорията че младите момичета предпочитат обезкосмени мъже, а по-зрелите жени- напротив?
Цитирай

in my dreams

Аз е обезкосмявам 100% по цялото тяло,не жена ми и харесва Peace
Цитирай

Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
...бих добавила и м/у зъбите
Цитирай

София

Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!
Цитирай

варна

Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing

бе нараво си е петъчна, ма не ми се чакаше до утре  Laughing
Цитирай

Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!
Така като ги описва той явно са били с дължина на спагети  Cool
Цитирай

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Smile
Цитирай

Не харесвам обезкосмени мъже. Rolling Eyes

Тя една колежка ме бъзикаше вчера, като питах за някакъв дали е с дълга коса и брада, че съм си падала само по някви космати типове  35
Цитирай

Еовин Wink

..Буги Барабата  Cool
Цитирай

София

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Smile

35  кофти...

а иначе по темата можеш да кажеш дали ти се обезкосмяваш и как повече те харесват  Wink
Цитирай

под голямата лоза

ShockedА обеща на никой да не казваш  Crossing Arms
Боре, вече се епилирах и не изглеждам чак така Flutter

Аз пък, ако не си заровя пръстите в космат мъжки гръб не мога.
Не ми е романтично някак си...
Не ги разбирам мъжете...що им е да се обезкосмяват? Thinking
Цитирай

София

Харесват ми епилирани мъже  Party
Мъжа ми се обзкосмява и е страхотно иначее.... Mr. Greenпреплитане,замятане и тем подобни в устата и между зъбките  Mr. Green hahaha 35 35 hahaha
Цитирай

в сърцето му

Твърдо "ЗА" епилирането при мъжете  Peace Определено не ми действат добре на сексуалното ми желание космите  Sick
офф, така ми се беше скапало настроението, но поста на Борис ме развесели
Peace  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 196 отговора