Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Е, това е, дойде края на сезона за Ани Цолова! На Добър час и на двете - на Ани в майчинството, на Петя в попрището на ТВ водеща!
Как мислите, дали Ани ще се завърне в Сутрешния блок или като Маряна Векилска, ще замени мястото си с друго?
Вие сте!
Цитирай

Надявам се да се върне. Много я харесвам, в нея има някаква човещина, която е неприсъща за голяма част от журналистите.
Петя е хубава, но Ани ще ми липсва.  Smile
Цитирай

Коя е Петя?
А иначе приятни мигове предстоят на Ани Цолова. Нека им се наслаждава максимално!
Цитирай

София

Повече информация за Петя Стефанова тук и тук Wink
Цитирай

Познавам лично Петя, страхотен човек е! И е много отдадена в работата си!
Сигурна съм, че ще бъде достоен заместник на Ани!:)
Цитирай

старата столица:)

Пожелавам на Ани леко и спокойно добременеене  Love, страшно я харесвам, направо ми стана мъчно като се разделяше тази сутрин с предаването. Sad

И успех на Петя! Wink
Цитирай

Германия

Повече информация за Петя Стефанова тук и тук Wink

Направи ми страхотно впечатление! Изглежда умна, борбена и с чувство за хумор. Желая й успех!
А на Ани - леко раждане и много радост!
Цитирай

София

Надявам се да се върне. Много я харесвам, в нея има някаква човещина, която е неприсъща за голяма част от журналистите.
Петя е хубава, но Ани ще ми липсва.  Smile
Успех и на двете !!!
Цитирай

София

Успех и на двете !!!
[/quote]
и от мен
Цитирай

Stara Zagora

И аз им пожелавам успех. Peace
Цитирай

Германия, Манхайм

Новата водеща Петя ми изглежда поне по снимки с приятен външен вид,а и иглежда по интервютата,които е давала отдадена на работата си....
    Не мога да разбера обаче,какви са тия нови смешници,водещи на Бтв новините,или аз хващам тука нещо друго...Малко да ме осветлите по въпроса newsm78
Цитирай

into the blue

Искрено се надявам Ани да се върне,но едва ли някой може да каже, ще видим  Thinking Дано Петя да й е достоен заместник.zwezda,има друга тема и там можеш да прочетеш повече  Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=300994.0
Цитирай

Германия, Манхайм

ок,мерси мнго Peace
Цитирай

София

Аз също много свикнах с Ани и ще ми липсва. Надявам се Петя да я замести достойно.
Цитирай

Abu Dhabi

днес Петя ми напомняше доста на Ани. Ако не гледам, има и подобна интонация в гласа, промяната не е драстична. Ани беше малко по-флегматична може би.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора