Кой къде го хванаха ... петъчна

  • 2 317
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Слава бого не са ме изненадвали Praynigама знае ли човек,никога не е късно да станеш за резил Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 508
Баща ми в командировка, аз с гаджето - в неговата спалня, на неговото легло. Изведнъж вратата се отваря - командировката била отменена в последния момент. Аз набързо намятам някаква рокличка и като Матросов заставам пред вратата, докато гаджето се мъчи да се намъкне в панталона  Embarassed

# 17
  • Мнения: 95
Ох, мене не! Но аз хванах нашите  Embarassed  Embarassed Embarassed

# 18
  • Мнения: 674
 В морето са ни сецвали....

# 19
  • Мнения: 5 647
Не са ни хващали...

# 20
  • Мнения: 4 664
 Маман звънна веднъж по тела и аз взех, че и вдигнах. Пет минути ме пита дали не ми било лошо че съм дишала странно. След петата минута в момент на усещане затвори телефона Mr. Green

# 21
  • Мнения: 32
Не са ни хващали, ама съседа веднъж направил забележка на мъжа ми, че сме много шумни  Embarassed

# 22
  • Мнения: 4 433
Ох, мене не! Но аз хванах нашите  Embarassed  Embarassed Embarassed

И аз така  Laughing

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
С мъжа ми доста време "гледахме "Приятели", а сестра му ни чакаха да ходим на кафе. Като благоволихме да отворим външната врата, ни питаха какво правим и защо се забавихме. Отговорихме, че гледаме "Приятели" - е, да ама те бяха свършили преди половин час  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 678
На плажа  Mr. Green Един човечец дойде да провери какво правиме и дали сме от неговата компания  Grinning И сега ми е много смешна ситуацията като си я представя - но добре, че не беше познат.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ох, мене не! Но аз хванах нашите  Embarassed  Embarassed Embarassed
Аз бих умряла от неудобство. Едно е да хванеш приятелка, но родители ... Не чукаш ли като влизаш в спалнята? Никога не влизам в спалнята на наще, когато са сами

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Ох, мене не! Но аз хванах нашите  Embarassed  Embarassed Embarassed
Аз бих умряла от неудобство. Едно е да хванеш приятелка, но родители ... Не чукаш ли като влизаш в спалнята? Никога не влизам в спалнята на наще, когато са сами

И аз съм хващала нашите, но пък те не бяха в спалнята, че да чукна...

Мен не са ме хващали. Всъщност, веднъж за малко - дядо ми слезе на нашия етаж /още докато живеех с нашите/ и тръгна да влиза в стаята ми, но аз предвидливо бях заключила вратата. Той се учуди защо съм вътре заключена - явно не му просветна и беше доста настоятелен. Бая се препотих докато намеря довод да го отпратя.

# 27
  • Мнения: 2 070
свеки,преди доста години.имам чувство ,че нарочно го направи.направо от раз ,отвори(изкърти райбера).изобщо не се сконфузи,аз пък хич Mr. Greenмъж ми и се развика.от тогава ми доставя удоволствие ,да знам,че тя знае че в момента правим секс Sunglasses

# 28
  • Мнения: 70
Наскоро  Embarassed Най-добрият приятел на любимия нахлува в къщата, предупредил, че ще идва, но не и кога. Добре че входната врата е шумна. Половинката се втурна полугол да го спре, докато аз се облека.
Тъпото беше, че забравих да си прибера сутиена от дивана  hahaha и се усетих чак когато гостенинът погледна странно към дивана, а после и към мен Joy

# 29
  • Мнения: 42
Свеки! Тогава и се запознах с нея. Направо ми идваше да скоча от балкона.

Общи условия

Активация на акаунт