Кой къде го хванаха ... петъчна

  • 2 318
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 712
Свеки! Тогава и се запознах с нея.
Голямо запознанство е било Laughing

# 31
  • Мнения: 419
С думи кратки си кажете кой и в каква ситуация смути гимнастиката ви с партньора  Mr. Green
Детето  Crazy. Беше на около две години. Тъкмо се бяхме разгорещили с човека  luvbed, и изведнъж в стаята се нададе пронизителен зверски рев:  smile3514 newsm45Татиииииииии, какво правиш на майчетооооооо, остави яяяяяяя  ooooh!. Беше седнал в детското креватче и пищеше така, сякаш жив го деряха .
Един час после не можахме да го укротим  #Crazy или поне да обясним, че тати не прави нищо лошо на майчето  Heart Eyes. Не зная кой беше по-уплашен и по-стреснат - ние или той. smile3532

Иначе и майка ми, и свекърва ми са влизали в стаята без да почукат малко след като бяхме приключили вече, и са ни виждали голички. По един път и двете. Не повториха  newsm62.

# 32
  • Мнения: 4 753
Но как хвана брат ми беше голям майтап. Прибира се той към 2 през нощта с една девойка и баба ми се качва горе да провери какво правят.  hahaha Влизане в стаята с взлом, няма да почука , няма да говори отвън. Направо там и бум. Добре, че лампата била загасена.  Laughing

То това не е хващане, направо си е дебнене... да провери кво правят... гладят грънци...  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 5 707
Не сме изпадали в  такова приключение! Mr. Green

# 34
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726

И мен така, ама си беше някакъв сеирджия Embarassed

# 35
  • Мнения: 205
Не са ни хващали или поне не сме разбрали, но колко пъти са ми звъняли по телефона точно в такъв момент Tired А пък и като им прекъсна веднъж, упорито звънят отново Crazy

# 36
  • Мнения: 95
Аз бих умряла от неудобство. Едно е да хванеш приятелка, но родители ... Не чукаш ли като влизаш в спалнята? Никога не влизам в спалнята на наще, когато са сами

Беше рано сутринта и вратата им беше отворена  Laughing ами сами са си виновни  Laughing

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Свеки! Тогава и се запознах с нея.
Голямо запознанство е било Laughing
И аз така се запознах с моята. Усетила, че съм там и дошла да ме види.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 176
Никой не ми е признавал, че ме е виждал в такава ситуация.
За щастие и аз не съм виждала никой да ме вижда.

Аз съм хващала съквартирантката ми обаче. Запомняща се секунда беше.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт