НОЕМВРИйките - модели, вече станаха дебели!

  • 15 489
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 297
С теб съм lija няма да се стресираш,всичко ще е наред. newsm10 newsm51

# 33
  • Мнения: 398
Ха здравейте и от мен.То пак сте писали и сте се забравили.
Лия много силно стискам палци всичко с бебчето ти да е наред.
Татко Барба браво стахотно си се справил с темичката.Има вероятност да не дойда на срещата, че имам гости от Плевен и ще си ходят в неделя.
Целувам ви.

# 34
  • Мнения: 21
Здравейте, бъдещи и настоящи мамчета! Искам да ви питам дали мога да видя от някъде съкращенията от резултатите за кръвта, която ми взимаха от пръста. Не знам точно за какво е, мисля, че трябва да са изследвали хемоглобин и др.неща... А кръвна захар 4,2 нормално ли е?
Благодаря!

# 35
  • Мнения: 1
Ха здравейте и от мен.То пак сте писали и сте се забравили.
Лия много силно стискам палци всичко с бебчето ти да е наред.
Татко Барба браво стахотно си се справил с темичката.Има вероятност да не дойда на срещата, че имам гости от Плевен и ще си ходят в неделя.
Целувам ви.

много готино, явно ще си правим среща с мойто мамче двамата тъй като гледам. Розито и тя няма да идва, тофи също анутев я няма .................... хайде ако някои ще идва да каже поне да знаем има ли смисъл от тази цялата среща или ще сме несериозни всички. Хот Лейди ? Софи ?

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 15:29 от TatkoBarba

# 36
  • Мнения: 3 818
Лия, стискам палци всичко да е наред с бебето ти Hug

Илка, 12кг за количка съвсем не са малко, вервай ми Laughing И аз като си купувах първият път, си мислех колко е лека, маневрена и лесна за управление - точно 12кг беше. Да, обаче след 6-7 месеца, като и бебокът вече е на съответните килограми, си беше зор и вече съвсем не ми се виждаше лека и маневрена Laughing

Рени, кръвната захар ти е добре, в нормите е Simple Smile

# 37
  • Мнения: 77
Здравейте, мили мамички Grinning
Ето ни и нас след поредното дълго отсъствие.Честито на всички, които са видяли бебешоците и знаят пола.Лия, не се притеснявай.БХС отчита само риска и според мен май е малко излишно изследване, ще се окаже че излишно си се притеснявалат.Мисли, че всичко е наред и ще бъде така.
И сега да разказвам-ще си имаме мъжленце, преди два дни бяхме на ФМ при Д-р Марков.Изживяването е невероятно, толкова щастлива бях да виждам бебчо как се движи, да ни обяснява, само се смеех.Всичко е наред, каза че няма за какво да се притесняваме и да не ходим повече.Бебокът прилича изцяло на баща си, не преувеличавам-има неговата брадичка, форма на лице, устни, носле, скули, всичко.Показахме снимката на свекърва ми и тя ахна и започна да я целува.Момченцето ни е доста едричко, върви две седмици напред, с дълги крака, широки раменца, голяма глава.Ами на мама и тати се е метнало, аз съм 178см, а таткото 193см.ТЕжи 632грама, май си е грамадан.Никакви витамини да не става по-голям.Отрича витамините.Иначе на път за София се скъсах да повръщам.Много ми отичат кракатата, глезен -не се вижда.И да не ми се оплаквате с килограмите, че май водя класацията.Цели 11-12кг съм отгоре и сякаш 3-4 трупнах за 2 седмици, а преди това за два месеца само един.Чувствам се огромна, добре че съм висока и нося...
За венците защо не пробвате с отвара от смрадлика-чисто и натурално, има стягащо действие.
Ние много риткаме и шаваме.Имах болки два дни долу ниско, но отшумяха.Звънях на докторката 5 пъти, но не ми отговори.НЕ ми мерят обиколки, килограми, само на видеозон ме гледат.Но след ФМ не смятам да ходя тези дни.Имам няколко въпроса-до сега са ми пускали веднъж ПКК и урина, а Марков каза задължително да пуснат пак след кат овече са минали 2 месеца, с какво се мажете, имам стрии на едната гърда, аз със зехтин, не го преварявам, купувам екстра върджин.
И за счетоводителите едно въпросче.Осигурявам се от средата на април.45 дневния болничен се пада да бъде 20ти септември.В случая ще се вземат 6те месеца за периода март-август за изчисление на майчинството.Въпроса ми е може ли този болничен да бъде издаден за по-кратък срок, да кажем 30 дни от първи октомври.Законът позволява ли?Моя приятелка от София е направила така и е ок, но в провинцията от нои се заяждат и връщат болничния.Имало някакво приложение, в което пишело, че ако майката иска може да работи  и в рамките на тез и 45 дни.
За болничния четох малко по-назад, че няма да се отрази на обезщетението, та мога да си взема малко. ЧЕ съм в преразход, не работя и си плащам всичко сама, но здраве да е.
Имам да чета още цяла тема.
Извинявам се за дългия пост, компенсира отсъствието ми
 И да се похваля-ремонта приключи, всичко е чистичко, свекърва ми и свекър ми изчистили всичко, купиха ни нова спалня, едно такова различно и хубавко, много съм благодарна.
Целувам ви всички!

# 38
  • София
  • Мнения: 167
Лия, кураж, мила!  Всичко ще е наред! Hug

Мишле, точно това имах предвид в събота съм до 3 на работа а през седмицата до 6..... Но утре ми е най-последния ден, голям тормоз беше но вече свърши. А аз няма да си седя в къщи, почвам нова работа но там поне ще почивам и събота и неделя та вече ще мога да се включвам.  Ако днес си си в къщи може да пием кафе към 6 и 30 в квартала, моят мъж е на концерт.

Татенце, поздравления за хубавата тема  newsm10

А относно количките, аз мисля, че е по-добър вариантът с носилка за новородено, защото може да си носиш бебока с едната и да си дърпаш сгънатата конструкция с другата. Илка, 30 см ширина на коша ли имаш предвид???? Много тясно? newsm78

# 39
  • Мнения: 1
Честито Нелчо

сложих ти сини гащи.(май ама ако не тонеса като доиде ще опражи нещата ако съм объркал)

# 40
  • Попово
  • Мнения: 687
 afwitch

# 41
  • Мнения: 1
аве хора някой знае ли къде е тонеса ? цяла седмица не се е появявала ?!?

 newsm78 Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 586
Татко Барба -  Praynig - сложи ми едни розови гащета (може и рокля) - пък догодина като дойда на Варна ще черпя бира...

# 43
  • Попово
  • Мнения: 687
аве хора някой знае ли къде е тонеса ? цяла седмица не се е появявала ?!?
не знаем пийпълче  Crossing Arms няма ли някоя мама от филибето да й знае номера да й драснем смс

# 44
  • Мнения: 1
Татко Барба -  Praynig - сложи ми едни розови гащета (може и рокля) - пък догодина като дойда на Варна ще черпя бира...

май си готова Simple Smile както казах не ми е много ясно кое как става ама се опитвам не се сърдете.

аве хора някой знае ли къде е тонеса ? цяла седмица не се е появявала ?!?
не знаем пийпълче  Crossing Arms няма ли някоя мама от филибето да й знае номера да й драснем смс

май няма такива ....

Общи условия

Активация на акаунт