Какво ми се случва незнам

  • 1 338
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте по повод теста за бременност sure check-проблемът ми е ,че през последните месеци имам предвид последните 12 месеца живота ми беше напрегнат и ми идваше когато си иска,но вследствие на проблемите започнах да пия успокоителни известно време и цикълът ми се разби още повече.
9 месеца не правих секс и едва преди няколко месеца пак започнах,но ми става лошо не ми се яде изобщо и т.н.Снощи си направих теста и ми показа отрицателен резултат а ми дойде и то по рано отколкото си мислех и почти не тече.знам,че ще ми кажете да отида на лекар но все пак ако на някои му се е случвало да сподели опит защото на мене ми идват глупостите за цветна бременност и т.н и много ме е страх в интерес на истината

# 1
  • Мнения: 686
Тестът при бременност отчита положителен резултат и при цветна бременност.
Иначе за другите симптоми нищо не мога да ти кажа.Но ти си знаеш -най добре на доктор.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не мисля, че си бременна  Peace

# 3
  • Мнения: 1 820
и аз като Блонди не мисля че си бременна.Просто ти е разбъркан жикъла.Иди на лекар,да ти изпише лекарства който да ти го нормализират.

# 4
  • Мнения: 7 201
Тестът при бременност отчита положителен резултат и при цветна бременност.
Peace Консултирай се с лекар!

# 5
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Едва ли си бременна, но защо не се обърнеш към ендокринолог, за проблеми в хормоните -" последните 12 месеца живота ми беше напрегнат и ми идваше когато си иска,но вследствие на проблемите започнах да пия успокоителни известно време и цикълът ми се разби още повече."

  bouquet

# 6
  • Мнения: 22
Според мен ако можеш махни тези успокоителни или поне намали дозировката им.Липсата на пълноценен сексуален живот оказва своето влияние, а подновяването му също.Имах позната със сходен проблем.Най-добре ще е ако посетиш гинеколога си или поне  личната.Не отлагай!По-добре е да си информирана.

Общи условия

Активация на акаунт