Как клатите глава за "Да"

  • 4 978
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 537
Нагоре-надолу, но мнозинството не ме разбира, мисли си че това е не и трябва с думи да изразиш съгласие. В цял свят ние сме на опъки.

# 76
  • Мнения: 1 095
Като българка кимам.
Скоро ми обяснявахa легендата, но не слушах внимателно. Някой знае ли я? Беше нещо с нож опрян в гърлото с острието нагоре и въпрос от турци и ако отговориш с "да"(т.е. нагоре надолу) ще се намушиш на ножа и българинът решил да отговори пак с "да", но кимайки наляво надясно и само се порязал. Обаче какъв беше въпросът забравих Blush
Доколкото знам и руснаците отговарят като нас.
НЕ , и руснаците не кимат като нас  Laughing

# 77
  • Мнения: 2 467
От как останах гладна в самолета, си оправих кимането.

# 78
  • Мнения: 3 405
Не, Ев, сериозно Simple Smile Не се хващам за дyмата. Питам къде има правило за това. Защото за мен правилното е както е y нас, независимо, че целия останал свят се съгласява на обратно.

# 79
  • Мнения: 1 095
Не, Ев, сериозно Simple Smile Не се хващам за дyмата. Питам къде има правило за това. Защото за мен правилното е както е y нас, независимо, че целия останал свят се съгласява на обратно.

Абсолютно съм съгласна !

# 80
  • Мнения: 88
От утре започвам да кимам на осморки!  Peace

# 81
  • Мнения: 3 405
Лабрадоре, поясни, моля, коя част от света имаш предвид?
Защото аз разбирам въпроса ти регионално, а много от отговарящите - глобално  Grinning

# 82
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз питам в частност само мамите и татковците които посещават този форум. А кой как е свикнал и къде живее ... немога да прецизирам.

# 83
  • Мнения: 3 405
Е, то е ясно, като си пуснал тема в този форум.
Но живеещеите на различни места разбираме въпроса различно.

# 84
  • Мнения: 649
За "ДА" клатя цици, а не глава!

# 85
  • Мнения: 6 992
Както ми падне, зависи с кого говоря май.
Личи се, че е да, защото винаги се усмихвам, а не на вадя един странен поглед изпод вежди Mr. Green

# 86
  • Мнения: 1 479
В Бьлгария:нагоре-надолу,а в чужбина:наляво -надясно Wink

# 87
  • Мнения: 3 886
Аз си глатя главата по българското .Децата ми обаче  по чужбинско Flutterпонякога не схващам да ли ми казват или не.Затова поветето  ги карам с думи не с кимане Peace

# 88
  • Мнения: 1 517
По български маниер. И много се кефя като обърквам чужденците  Grinning

# 89
  • Мнения: 212
За "ДА" клатя цици, а не глава!

Иес бейби, йес  Peace Това е най-добрия и универсално разбираем от всички (и българи и чужденци) начин за "Да". Де да бяха всички жени така съобразителни като теб Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт