Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 86
Д-р Мазнейкова,

Доста ме притеснява фактът, че наскоро /преди 2 месеца/ се ваксинирах планово срещу дифтерия и оттогава нямам цикъл, при условие, че може да се каже, че е сравнително редовен. Няма бременност, правила съм си допреди няколко месеца всякакви изследвания, вследствие miss abortion, вкл. и имунологични, при което се доказа по-високи нива на NK-клетките и АФА.
 Прочетох какви ли не ужасяващи неща относно последствията на подобен тип ваксини, научно обосновани... и за наличието на ХГТ - хормон, изкуствено поставен във ваксините при производството им.   

Въпросите са ми слените:
1. Може ли вследствие на ваксина срещу дифтерия или тетанус да се провокира състояние, наподобяващо менопауза и да се разстрои изцяло цикълът и ако да, за колко време?;
2. Може ли вследствие на изкуствено вкараните антитела чрез ваксината /ако се установят такива, но как може това да стане?/ и при условие, че аз си ги имам поначало в повече/при изследването се установи/,  при един момент на забременяване въпросните антитела да предизвикат спонтанен аборт?

Разчитам на Вашия отговор и предварително Ви благодаря!
Цитирай


Мнения: 324
Промяната в менструалния цикъл не е свързана с приложението на ваксината, няма такава връзка. Механизмът на имунологичния отговор е доста по-сложен и не представлява просто"вкарване " на антитела в организма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.