ОКТОМВРИЙКА чака времето да мине, да вземе отпуск и да си почине!

  • 18 245
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета!
Нямам време да ви чета, защото от 5 дни съм в болница поради зачестили контракции и съвсем леко зацапване. Вливаха ми кормагнезин и но-шпа инжекции, пих магнерот, но нямаше ефект. От вчера съм на едно лекарство Гинипрал и съм значително по-добре. Макар че предизвиква сърцебиене и треперене, ще си карам с него докрая, че много страшно иначе. И лежане. Иначе бебчо не спира да рита и да опъва корема Simple Smile
Това е от мен, пазете се в жегите на хладничко. Като ме пуснат окончателно от болницата, ще пиша пак.  Hug

# 256
  • Мнения: 7
ei mnogo hubavi temi obsujdate osobeno za koli4kite-ve4e se naso4ih kum 2 modela na CAM i Graco i edna na chicco za 500 lv gledah v edin magazin i tq mi haresa. Az dnes si kupih edna kniga "Bebeto nachin na upotreba" osven suvetite koito davat za hranene kurmene povivane oblichane i t.n. mi se vidq polezna che na vsqka stranica opisvat bebe6kite kozmetiki ot razliznite marki kakvo deistvie imat i e dosta orientira6to za neuki mami kato men
sorry za latinicata ama moq komputar izgorq-zatova i ne pi6a mnogo samo vi 4eta ot rabota
super ste s diskusiite az nqmam kakvo da dobavqm i zasega samo popivam
leka ve4er ve4e i prohladna v sofiq  Hug

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета да се похваля имаме си климатик.
В къщи сега се живее и сме много доволни!
Желая ви лека вечер,че съм гроги след почистването след майсторите Hug

# 258
  • София
  • Мнения: 183
Кали, съжалявам, че така се е получило при теб. Аз също съм на Гинипрал. Надявам се са ти го изписали с Верапамил, че яко ще се разхлопаш. Аз първата седмица въпреки верапамила незнаех на кой свят се намирам. Лягай и не мърдай! Само от време на време пиши как си да не те мислим  Simple Smile И следващото ти посещение в болницата да е през октомври  Naughty

Не се самолекувайте при контракции, важно е да се провери шийката, не само да се спрат контракциите.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Не се самолекувайте при контракции, важно е да се провери шийката, не само да се спрат контракциите.


Права си, при при предишните ми контракции,за които писах ходих при лекаря ми и той провери шийката-беше ОК, но тогава той го отдаде на моя непредпазливост и беше прав-бях се преуморила от движение и носене на тежко, оттогава се старая да се пазя и като правя разходки да са в по-спокойно темпо и с почивки
Мисля си,че понякога болките не настъпват веднага,т.е. веднага след момента на натоварване, ядосване и т.н., а по-късно когато се успокоим

# 260
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И аз като се преуморя имам доста силни болки. Първия сигнал е стягане на корема и ако съм навън и не мога да спра, или в къщи но не мога да си оставя домакинската работа, ме сковават. Легна ли обаче, веднага минават. Пазя се ама писва. Като някой бабички сме сега, нищо не можем да правим както преди. ooooh!

# 261
  • Мнения: 81
Хахаха Пуканка ,ти шпиинираш нас ,а ние вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и аз така термина ми е на 5 ноември и за всеки случай надничам и при вас  Hug
Хайде лекинка днес поне е прохладничко та се ядва  Crazy

# 262
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile Днес съм много ранобудна. Да видим как ще мине преместването, че и работа имам доста. Деня няма да е лек. Поне е прохладно Simple Smile

# 263
  • Мнения: 80
   Добро утро момичета!
mimisofia,успешен ден ти желая и дано преместването мине леко и безпроблемно.Само гледай ти много да не се напрягаш Hug!
 Кали,пази се много и почивай!Още малко остана,по-лесно няма да става,трябва да се въоръжим с търпение и октомври май ще се срещаме с количките Joy!
 Което ми напомни,ама ние няма ли пак да спретнем една срещичка???
 Аз сега отивам да чакам момчетата дето ще ми монтират две алуминиеви врати на банята и на мокрото и после ще тичам на работа.Изобщо доста напрегнат ден.Гледам един вятър духа и е едно прохладно навън,дано задържи така целия ден,че да живнем малко Praynig.
  Лек ден и не се претоварвайте Hug Hug Hug!

# 264
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен!
Днес си е направо студено навън в сравнение с вчера.


Мими, леко преместване.

trixy, как е в апартаментчето? Снимки аз така и не видях))) И да не претоварваш бебка с много сериали  Party

Мамчетата с пристягане на коремчето да лежат повечко... ето днес тъкмо е по-прохладничко Hug

През нощта ми става все по-трудно да спя вече, то не е тежест, то не е чудо, вярно че обкрачвам една възглавница и милото само я гледа подозрително Laughing... но няма как поне малко да намали тежестта.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро,мили майчета!
Честит рожден ден на Elichka mama,да е жива,здрава и октомври да гушне малкото човече Hug Hug Hug
Мими, леко преместване!
Инче, ще става все по-тежко така ,че въоръжи се с търпение и ако намериш удобна поза свиркай! Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, мамчета!
Кали, много съжалявам, че така се е получило при теб! Важното е с бебчо да сте добре, грижи се за себе си и слушай лекарите! Стискам ти силно палци всичко да е наред!  Praynig
Аз утре съм на лекар, доки трябва да ми разреши да пътувам до Цигов чарк! Трябва да пътуваме в събота сутринта ако не ни мине котка път, а така ми се ходи на чист въздух и на природа!
Дано днес е по - прехладно наистина!

# 267
  • София
  • Мнения: 27
Добро утро, момичета!
Най-сетне прохладен ден!
Честит рожден ден на Еличка_мама!     bigdance2
Нека бъде обкръжена с любов и внимание!  bouquet
И аз не мога да заспивам вечер, уж мног ми се спиа, а пък после се въртя като луда..
Мими - успех в пренасянето!
Аз днес събирам багаж и товам на моренце за 10 дни ура ура!
надявам се като се върна ремонтите да са приключилии да си оправя къщата.
Целувки на всички!

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 723
Еленцето,приятно моренце!
Дано времето е приятно и да си искараш супер smile3503
А като се върнеш къщата да е готова и майстори да не виждаш повече Hug

# 269
  • Мнения: 42
Най-накрая прохлада!!!!!!! Hug

Цяла нощ ставах до WC, а сутринта като загърмя и затрещя заспах като бебе, та чак сега се събудих! Бебоки вече не ме оставя на мира има претенции на къде да спя, снощи стоях до посред нощ на телевизионна светлина за да го гледам как мърда в корема ми! Днес вероятно ще се разходя по магазините, за да разгледам и аз малко колички.
На всички мами с проблеми, пазете се много и спазвайте съветите на докторите!
Сикониум, не забравяй, че всяко зло е за добро! На мъжа ти съчувствам искренно, имала съм 5 комоциума, ужасно преживяване! Ще се оправи, важното е да си почива много! Praynig
За това как да си отглеждаме децата ми се струва, че е раничко. Като знам колко са различни бебоците и че и те си имат характерчета...
И аз се каня да пътувам за Търново този петък, дано се чувствам добре! Ще се срещнем със свекито Simple Smile и кумовете ни, малко разнообразие при положение, че няма да ходя на палатки...

Ползотворен, прохладен и спокоен ден ви пожелавам на всички!!!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт