КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС IX

  • 57 826
  • 498
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Има ги в сайта на регалия.

# 31
  • Мнения: 4 447
likras,
Има я естествено, няколко пъти.
Последно в предишната тема, потърси я.

# 32
  • Мнения: 3 192
Дидка, камъче, Крисче,   bouquet   bouquet   bouquet

След снощната ненужна емоция може ли и аз да дойда в шатото като почне винопиенето?
И ще се вкюча в сметките за градския транспорт до Младост.
камъче, няма ли да е по-лесно да си купите един апартамент наблизо? Wink


привет мами ,сигурно някъде има пусната статистика за минималните и максималните балове от миналата година за гиманзийте но не успях да ги намеря ,моля ако някой може да ги пусне ,благодаря предварително 

Има ги в предишната тема и не се иска чак такова търсене.




# 33
  • Мнения: 67
благодаря ви

# 34
  • Мнения: 4 447
Уич,  предложението не е за подценяване....
Обаче, като знам колко време ни костваше ремонта на стария, детето ще се дипломира преди да го оправим за живеене  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 708
Оооооооооооооооо,момичета, на мен са ми обещали да стане милионерка и да ми подарят къща с басейн. Ама не няква локвичка, ами голям прекрасен басейн. Никакви грижи съм нямало да имам за живота и само ще му се наслаждавам. Това щяло да бъде, за да си възвърне инвестициите, които съм направила за нея Joy Joy Joy Така че  момичета, може да редуваме, след винодегустирането на новата реколта, пристигате за коктейли на басейна. Joy Joy Joy За сега само уточнявам местоположението. Разглеждам географските ширини и дължини, както и прогнозите за климатичните изменения, за да си избера най-подходящото теренче hahaha Това защото тя щяла да бъде българската Опра Уимфри.

А колкото до метрото - най-късно април догодина Wink тук можете да прочетете за чудесиите дето ще заработят тогава, като паркинг и станция на пет нива hahaha Ще видите вие като заработи. Ние да му мислим с автобус 120 как ще пъплим по Вапцаров.
Но и за нас има надежда. Бат Бойко ни е обещал там да направят булеварда на две нива hahaha то ще са едни виадукти, едни чудесии.......... ех мечти мечти Wink

# 36
  • Мнения: 901
Камъче,
не е толкова сложно това с транспорта.
Моето втория срок трябваше да е в 7.30 сутрин в 1АЕГ, а живеем почти до АК. Излизаше сутрин в 6.30 от вкъщи и веднъж не е закъсняла, напротив - оплакваше се, че от презастраховане виси по 20 минути в училище.

Струва ми се, че подходът ти е неправилен, защото търсиш най-малкия брой смени, а това всъщност ограничава и забавя. Например от 72 може да се качи и на 204, ако види, че идва преди 76, да отиде до Окръжна и там да се качи на 306, примерно, да слезе на МакДоналдс и да хване 111 или 76 (което дойде). Купуваш му карта за всички линии - 17 лв. на месец, и след като проучи многобройните комбинации, го пускаш да пътува, като основният принцип е да държи правилната посока - т.е. във вашия случай към АК.
А вариантите от Орлов на изток са наистина доста.

# 37
  • Мнения: 171
Как само ви завиждам момичета....вие се записахете почти, а ние още по изпити ходим smile3515
Как не се намери тук поне една майка с проблеми и желания като нашите. Та поне да има  с кой да обменям слухове...че то това ТУЕС е като КГБ и ЦРУ събрани заедно, няма никакво инфо за минимални или максимални балове, нито пък някой да е написал преките си впечатлениа за училището...

# 38
  • Мнения: 4 447
schreier, благодаря!
Ама той още е такава блейка още ..... Ще се научи, знам, ама докато стане това, ще се побъркам. Ще ми се да губи възможно по-малко време, защото всеки ден ще бъде до 15 часа.... и пак обратно.
И като казвам блейка, тази дума може да се използва за много деца. За нас трябва нова дума, няма аналог просто  ooooh!
Йончева, това, че има такава конспирация за мен означава само едно - добър е техникума Laughing! А и съм чула добри думи за него и щом детето там иска - така да бъде! Там е и много трудно, та едва ли се натискат много деца. А и момчето ти показа завидни резултати   bouquet

# 39
  • Мнения: 171
камъче, дано си права   bouquet
А и дано детенце утре и във вторник покаже пак аналогични на предните му резултати smile3529

# 40
  • Мнения: 377
Всъщност, това с придвижването можете да си го спестите като размисъл. Никой няма да се съобразява с вас.  Laughing Прибирането от училище става по пътя, от където пътуват най-много ог приятелчетата. Ако ще и да е през Пловдив! Joy
А и да не си помислите, че ще минете с карта за градския транспорт за 1 или 2 линии? Направо купувайте за цялата градска мрежа, поне да сте спокойни, че някои контрольор бабаит  #2gunfire  няма да ги тормози.

# 41
  • Мнения: 901
Крилатата фраза: "От три часА все към вкъщи вървя" беше родена от сестра ми една вечер към осем часА през първата й година в АК, когато живеехме в "Красна Поляна", нямаше мобилни, аз отговарях за нея, и точно тогава взе да ми побелява косата.

# 42
  • Мнения: 191
Здравейте отново, мили майки! newsm03

В петък и ние подадохме Заявлението по следната схема:
1 НЕГ
ГПИЕ
ФЕГ
1 АЕГ
НПМГ
СМГ
Езиковите гимназии, естествено, в различни комбинации с втория език.
Анализът на резултатите от изпитите тази и миналата година показва, че реално шансовете за прием в желаните гимназии са гарантирани, така де ... за децата на споделилите проблема майки в този форум   bigdance2

Надявам се много (при бал 34,108) да достигнем заветната цел! Стига нещо да не се обърка, имайки предвид казаното по горе за анализите (не ме убивайте сега, че ще ми дойде в повече и това).  newsm20 В диапазона 10.50 - 12.00 миналата година са 73, а тази - 95 момичета. Оффффф topicclosed

Днес изпратих детенцето на морето с дружките от старото даскало да се позабавлява 1swing  sport027  grinning039  Nature Sunny newsm41 и да посъбере силици, че ако (Дай, Боже!!!) го огрее първото желание - яко учение-мъчение ще падне догодина smile3529 . Нали си няма на представа що за език си е избрала! smile3555

Още веднъж БРАВО за пожънатите успехи на децата и много, много КЪСМЕТ в класирането.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 21:42 от julialexpetkova

# 43
  • Мнения: 4 447
schreier, ето от къде си така в час с придвижването от Красна поляна до АК  Laughing, Само дето, годината в която е измислена крилатата фраза вероятно броя на автомобилите в София е бил съвсем друг! Сега в колко ли ще го чакам, ако мине и през Пловдив  hahaha
Юлия, с този бал много си писала, ама така и така висиш на опашката - поне да има защо, нали!

Много хубав ден беше днес, нали! И колко е хубаво, когато знаеш с кого говориш и споделяш! Предлагам повторение преди началото на учебната година!  bouquet

# 44
  • Мнения: 191
Цитат
Юлия, с този бал много си писала, ама така и така висиш на опашката - поне да има защо, нали!


На всяка крачка все това се повтаря - пиши, пиши... няма да навреди и аз ... пиша - нека да има smile3511 smile3511 smile3511. Последните две са наредени заради мама и тати, не за друго  261uu
Ти ако знаеш какви училища, знайни и незнайни, ги бях аранжирала в едно списъче със желанията преди да излязат резултатите ...  newsm34

Общи условия

Активация на акаунт