Пиете ли кърма?

  • 1 253
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
А квота казаха ли - по колко трябва да се пие на ден, за да гоним производство Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Аз в родилния дом опитах коластрата, както и адаптираното мляко, което даваха за добавка. Амиии не са глупави бебетата да си искат маминото мляко. Коластрата не беше толкова сладка, но пък миришеше страхотно. А адаптираното ми смърдеше отвратително. Чак се зачудих дали по принцип си мирише лошо или това, което даваха там беше нещо не в ред...Ама и до сега съм в неведение, понеже така и не купих адаптирано за всеки случай.

# 17
  • Мнения: 6 155
 Sick Sick Sick Не я пия  Naughty

Това, обаче трябва да се патентова- нов начин за увеличаване на млекодобива! Peace

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Абе аз разбрах, че има и такива, дето урина пият, що да няма и пиещи кърма...?!  Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 632
Ами аз реших да я опитам,след като надуших прасковеният дъх на Александра  Simple Smile
Много ми стана интересно как след като аз не ям праскови,кайсии и т.н. , дъхът на Али има аромат на праскова.  Thinking Е,освен сладникав вкус друго не усетих. Но да я пия за стимулиране на лактацията  Naughty

# 20
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
... даже веднъж си сложих малко и в кафето, като ми беше свършила сметанката kaffeetrmker_2.....ми бива да ви кажа....

Ааааа това беше яко  Joy Joy Joy Трябва и аз да пробвам че то сега производството е намаляло и само за бебо и за заместител на сметанката в кафето ще стигне Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Eййй...страхотна идея, точно влизаме в лактационна криза...

Отивам за помпата, че циците ми не стигат до устата Embarassed Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 807
да, и аз съм я опитвала, бих я предпочитала пред прясното кравешко мляко, но... при нас баткото изпива остатъците Wink Grinning

Виж, трябва да я пробвам вместо сметанка  Laughing

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Момичета, ще уплашим някоя нова мама-кърмачка с тези питиета  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 6 243
Абе вие сте на път и мене да стреснете  newsm47

# 25
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Ами несъм пила, но съм доизяждала каша приготвена с кърма. А и на вкус си е сладичка(и как няма да е като се тъпча само със сладко Laughing)

# 26
  • Мнения: 414
Ами аз реших да я опитам,след като надуших прасковеният дъх на Александра  Simple Smile
Много ми стана интересно как след като аз не ям праскови,кайсии и т.н. , дъхът на Али има аромат на праскова.  Thinking Е,освен сладникав вкус друго не усетих. Но да я пия за стимулиране на лактацията  Naughty

Бре значи ето и вие имате приятен дъх. А аз се чудя защо Ането ми мирише на карамелови бонбони.

Иначе идеята за кафето е много добра. Редовно сме аут ъф милк, точно когато ни се е допило кафе, не бях се сетила че всъщност винаги си имаме сметана под ръка Simple Smile Като говорим за това, помните ли във "Виж кой говори" как Джон Траволта си пийна от едно мляко и точно в тоя момент мадамата му каза, че е кърма? Как я изпръска само, като дезодорант!

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
А имаше един друг филм, кой беше, където пак казаха на героя, че пие кърма, а той само сви рамене и го допи...как ли се казваше...
...и един епизод на Приятели, където всички почти бяха опитвали кърмата на Рейчъл, само Рос не искаше...имаше залози, окуражаваха го...но пак не можа да се навие, хехехе

# 28
  • Мнения: 1 547

бляк  Sick

мисля, че е малко прекалено. сигурно е вкусно, ама айде сега, моля ви се.

 Crazy

# 29
  • Мнения: 4 629
 Joy Joy Joy Много се смях с написаното по темата. Иначе на въпроса опитах кърмата венага след като се появи - ей така да знам с какво се храни детето - но не я пия  Blush

Общи условия

Активация на акаунт