Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

гр.София

Здравейте! Още е доста е рано и е възможно докато получа отговор вече да съм тръгнала към болницата, но може пък да има някоя ранобудна мама...Вече съм три дни преди термин. От снощи-от около 22.30.ч. Започнах да усещам леки менструални болки при контракция. Към 02.00.ч. се събудих и болките се бяха усилили, като не са постоянни, а само при контракция. Започнах да си записвам на какъв интервал са, но не бяха на равни интервали, а различно-през 8, 11, 6 минути и т.н. Болката е наистина доста силничка, но не продължава повече от от 30-тина секунди. Проблемът е, че нито съм видяла прословутата тапа, нито пък са ми изтекли водите. Иначе контракциите започват да зачестяват, а болката се усилва. Досега ми беше неудобно да звънна на лекарката, но може би след малко ще го направя. Ако има някой буден, ще съм благодарна, ако ми каже започва ли раждането, въпреки липсата на паднала слузеста запушалка и изтекли води?
Цитирай

Напълно е възможно и доста вероятно да са контракции, независимо, че не ти е паднала тапата и не са изтекли водите. На повечето жени тапата пада или водите изтичат доста след започването на контракциите.
Шзчакай да станат регулярни ( тук в Щатите казват на 5 минути за по една минута дължина на контракцията) преди да отидеш в болницата. В България ми прави впечатление, че се отива по - рано, така че би трябвало да е ок да се обадиш на лекарката.
Колко силна е болката?

Забравих да кажа - леко раждане, и няма страшно, да знаеш  Smile
Цитирай

София

леко раждане,ако вече не си родила Hug
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Най вероятно е това,така4е леко раждане Hug
Цитирай

гр.София

Благодаря за бързите отговори. Лекарката ми каза да й се обадя, когато контракциите станат на 5 минути, а все още се проявяват доста хаотично. Но и на мен ми се струва, че започва, защото болката определено е силна-все едно те стяга менгеме ниско долу и докато трае почти не мога да си поема дъх.Е, търпи се засега/да не уплаша някого/.
Цитирай

София

Желая ти леко раждане и после да се похвалиш как е минало.Успех.
Цитирай

Пловдив

Леко раждане Smile
Цитирай

В райската градина

леко раждане мамче   bouquet
Цитирай

Моето раждане започна така Smile Контракциите леко хаотични започнаха в 10 вечерта.. В 4 сутринта вече имах бебе Smile 2 дни преди термин  Hug
Стягай багажа и леко раждане  Smile
Цитирай

Успех и от мен! Страшно няма! Дано да си родила вече. Ще очакваме включване с бебе! Smile
Цитирай

Варна

Леко раждане ,ако бебчо е тръгнал вече Hug
Цитирай

Леко раждане и успех! С такива симптоми бях три дни и родих 7 дни преди термина. Чакаме развръзката  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Леко раждане и от мен!  bouquet
Цитирай

Толбухин

Леко раждане и от мен.   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

гр.София

Благодаря на всички! След един час трябва да съм в болницата. Обещавам да пиша после. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора