Моля, препоръчайте препарат против целoлит и масажистка за целта :-)

  • 1 295
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,

Моля, ако имате преки впечатления от някой "вълшебен" крем против целолит - препоръчайте ми го  Wink

Мисля, да опитам за 45 дни да пооправя нещата, въпреки, че сигурно ще е трудно постижимо.

Моля, ако имате координати за салон или часажистка, които предлагат ефективни антицелулитни масажи - кажете  Wink

# 1
  • Мнения: 4 435
ЦелУлит. Wink

# 2
  • Мнения: 69
Няма измислен "вълшебен" крем, не се заблуждавай.

# 3
  • Видин
  • Мнения: 105
Пробвай с разтриване на утайка от кафе под душа- действа! Най-ефективните антицелулитни масажи са с вакуум.   Wink

# 4
  • Мнения: 4 916
Няма вълшебен крем.
В подфорум Диети има тема за масажи, има и телефони на някои масажисти.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Няма вълшебен крем.
В подфорум Диети има тема за масажи, има и телефони на някои масажисти.

Благодаря   bouquet Ще разгледам  Wink

# 6
  • Мнения: 842
От всичко, което съм ползвала най-доволна съм от ROC, но той е скъпичък  Rolling Eyes
Този месец финансирам ли се ще си го купя отново, не премахва целулита като с вълшебна пръчка, но трябва да бъдеш много постоянна.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
От всичко, което съм ползвала най-доволна съм от ROC, но той е скъпичък  Rolling Eyes
Този месец финансирам ли се ще си го купя отново, не премахва целулита като с вълшебна пръчка, но трябва да бъдеш много постоянна.

Благодаря за съвета - точно от това имах нужда   bouquet
аз имам проблем с постоянството в това отношение, но си мислех, че ако мога да го съчетая с 10-20 процедури антилулитен масаж и целутрон. И в момента се опитвам да индентифицирам подходящото място или хора за това  Wink

# 8
  • Мнения: 842
Имай предвид, че в по-елитните центрове използват също така техни антицелулитни кремове, които са професионални. ROC може да си го използваш домашно, но до пълното премахване или подобряване на кожата ти трябва правилен режим на хранене, спорт, масажи и кремове и това продължава с месеци. Успех   bouquet

# 9
Привет на всички мами

Преди време много се интересувах от тази тема и стигнах до една кинезитерапевтка,която идваше в къщи.Малко нямах доверие в началото,но ефекта беше супер.Ще ви оставя нейния телефон-0887430059-Ивета Неползва тези техники дето те сдират от бой.

# 10
  • Мнения: 712
Записвам се да следя темата, определено ме интересува салон за антицелулитни масажи.
И ако може едно уточнение - тази кинезитерапевтка, Ивета, е от София нали?

# 11
Ивета и от София,но незнам точно кои квартал.Но вече на доста хора я препоръчах и като закъсат тичат при нея т.е тя тича при тях:)

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Привет на всички мами

Преди време много се интересувах от тази тема и стигнах до една кинезитерапевтка,която идваше в къщи.Малко нямах доверие в началото,но ефекта беше супер.Ще ви оставя нейния телефон-0887430059-Ивета Неползва тези техники дето те сдират от бой.


Mnogo blagodaria! Molia kagi kakva e zenata na masaga Simple Smile

# 13
30 лева е масажа при Ивета,но си заслужава.Разбирасе  не може с 2-3 процедури

Общи условия

Активация на акаунт