Ще се побъркам.......

  • 2 412
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
не се ядосвай  Naughty сега най-малко от това имаш нужда... спокойно си изкарай бремеността  Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не всичко е пари в този живот-ще се справите и с по-малко средства

# 17
  • Мнения: 468
 Не го мисли! Пари се печелят, важното е да сме здрави! Наслаждавай се на щастливото очакване и всичко друго ще се нареди!

# 18
  • Мнения: 1 900
Радвай се, че ти и бебето сте добре и ти пожелавам всичко по раждането му да мине благополучно, всичко друго в живота ще се нареди все някак. Peace

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се тревожи за парите. Където и да раждаш , ще искаш само детето да е живо и здраво, а раждането леко. Няма да те интересува дали е държавна или частна болница.
Всичко ще се подреди, когато си гушнеш бебчето.  Hug

# 20
  • Казанлък
  • Мнения: 106
Хей, спокойно, няма да се побъркаш, наистина най-важно е да сте добре и не винаги това зависи от парите. Кофти е,че са ти давали някаква сигурност и сега тя е рухнала.. но за сведение, ние никакви пари нямахме след малкия ремонт в къщи. на мен от месеци не ми плащаха болничните... майка ми беше насъбрала сума дрехи, повечето втора употреба. Памперси имах, количката и тя втора употреба от едни приятели, подарък от сестра ми беше за сто лева, кошара си имахме, но майка ми домъкна една на бертони, която вече е изместена от тази, в която сме израснали аз и сестрите ми Simple Smile Честно въпреки,че едно бебе иска много пари, понякога и никакви не иска Simple Smile До 6 месец на моята мома май с почти никакви разходи порасна, храната от мен... само шезлонг й взехме.. наистина най-важно е вниманието към детето и здравето. Ако частната клиника отпадне не си навивай на пръста,че нещата са непоправими и ще останеш в ръцете на некадърници, леко раждане!

# 21
  • Мнения: 1 121
За съжаление с парите е така-днес ги имаш, утре ги нямаш Confused Не се разстройвай, защото за теб и за бебето не е добре. Дано да е здраво детето, пък и с по-малко средства можете да го отгледате.

# 22
  • Мнения: 2 015
Ама така е днес имаш пари, а утре нямаш.Аз лично съм виждала заможни хора да остават без пари за няколко дни, та и те дори попадат в такива ситуации.Аз днес имам 200лв, а на другия нямам и за кафе, но се надявам, че един ден ще стана по-добре!Нали надеждата умира последна Mr. Green!

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ние посрещнахме бебка с далеч по-скромен бюджет.Не съм плащала за раждането, а и разходите не са чак толкова големи.Бяхме си купили най-необходимото за първите дни, получихме подаръци от приятели и роднини...Важното е да си спокойна, за да е спокойно и бебчето.Ще с справите Peace

# 24
  • Мнения: 128
Да, мила, ситуацията е супер неприята, но помисли как да я избегнете, вместо да хвърляш нерви и енергия в тормоз и тръшкане.
Аз на твое място първо бих се отказала от частната клиника - наистина вярвам, че и в държавните болници мога да получа компетентни грижи, добро отношение и внимание, а бебчето да се роди здраво и без проблеми.
Също можеш да си направиш списък за пазаруване от първа необходимост и списък за всичко останало - вторият можеш да разпределиш сред приятели и роднини - мен постоянно ме питат какво да вземат за бебето.
А ако вече си планирала нещата и не желаеш да ги променяш - може да помислите за кредит. Стига съпругът ти да има постоянен доход, всяка банка ще му отпусне потребителски кредит от няколко хиляди лева, като процедурите са доста опростени и става за 2-3 дни. Условията наистина са различни, но можеш да ги прегледаш по сайтовете на банките.
Успех и изобщо не се тормози толкова - всичко ще се нареди!

# 25
  • Мнения: 4 784
Недей...  не се побърквай. Не си струва заради такива неща да се ядосваш. Вярно, не е приятно, но не е фатално.
Важното е с бебо всичко да е наред. Другото се преживява, отминава и се забравя!

# 26
  • Мнения: 991
Не се притеснявай! Всичко ще се нареди - само да ти и бебето да сте здрави. Между другото - питай твои приятели и роднини с малки деца дали имат неща, които ти можеш да използваш, дрешки, които бебето може да носи - така много ще си съкратиш разходите. Бебешките неща се ползват по няколко месеца, а понякога дори само по няколко седмици. От дрешките, които бях приготвила за беба, някои са обличани само по веднъж, други изобщо не сме ги слагали. Сега чакам някой около мен да има девойка, че да му ги харижа:) А то все момчета се раждат на моите познати.

# 27
  • Мнения: 1 240
Наистина не се ядосвай за такива неща, всичко ще се нареди, ще видиш. Важното е да сте живи и здрави! А за частната клиника - не е задължително, все ще намериш и държавна с добри условия.

# 28
  • Мнения: 257
Ще видиш, че всичко ще се оправи, на теб ни най- малко ти е нужно да се тревожиш точно в този момент, остави проблема мъжът ти да го реши, леко раждане и кураж Peace

# 29
  • Мнения: 224
Не се ядосвай, наистина е неприятно, но важното е да сте здрави, да има любов и разбирателство в семейството. Всичко останало се подрежда във времето.

Общи условия

Активация на акаунт