Мнението ви за Олимед - Варна

  • 25 934
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace

# 1
  • Мнения: 2 261
Пожелавам ти успех и дано там са твоите лекари!
Това е една от клиниките,в които Община Варна ще инвестира средства за "варненски инвитро бебета"!

# 2
  • Мнения: 31
Благодаря,  love001
наистина се надявам да са...
не съм си видяла още изследванията надявам се да няма кой знае какъв проблем в мен или съпруга ми....колкото до "Общинските средства" не мисля да кандидатствам, не мисля и че ще се класирам, единственото което искам и се надявам е едно бебче пък било то и на такава висока цена(финансова) newsm17 newsm17 newsm17

# 3
  • Мнения: 4 324
Нищо не знам за клиниката, но искам от сърце да ти пожелая успех!

# 4
  • Мнения: 143
Аз никога не бих се доверила за тази клиника.Но разбира се това е мое лично мнение.Вие решавате.Но бих ти препоръчала първо да се разровиш във форума и после да решиш.Пожелавам ти успех.

# 5
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен!Аз съм от Варна и за клиниката има крайно противоречиви мнения-едни са много доволни,други не,всичко е относително.Принципно там екипът е много добър-като специалисти,но...винаги има едно но...Специално за д-р Симеонова моите лични наблюдения и впечетления са прекрасни.За мен тя е изключителен професиналист,много коректна,внимателна и отговорна в работата си,изпипва нешата детайлно.Как се запознах с нея-малко след като се зарадвахме на положителния тест започна кървене и късно вечерта мъжът ми настоя да отидем на спешен кабинет,а аз бях категорично против,като знам колко внимание обръшат в АГ болница,отидохме в часната клиника Майчин Дом.Приеха ме,но казаха,че ще ме прегледа дежурен лекар-беше др.Симеонова.Когато влязох в кабинета,никак не ми вдъхна доверие-младичка,тихичка,но първото впечатление не винаги е вярно.Всичко мина добре,започнах да ходя на консултации при нея,изпълнявах стриктно препоръките и независимо от лошите изследвания почти до края,успях с нейна помощ да доведа всичко до благополучен край.Не само е добър специалист,но и прекрасен човек,който взима всичко свързано с пациентите си присърце.Имам близнаци-вече на 4г.Изпращала съм приятелки при нея,също са много доволни и сега винаги,когато имам някакъв проблем,все кем нея се обръщам-не е имало случей да не се оправя или грешна диагноза,или неуспешно лечение.Аз поне съм безкрайно доволна от работата и отношението й.

# 6
  • Мнения: 2 269
За мен д-р Симеонова е най-добрия гинеколог. А съм сменила доста. Много съм доволна от нея. До сега какъвто и гинекологичен проблем да съм имала единствено тя ми е прилагала успешно лечение! Много мила и внимателна. И въпреки младостта й, си разбира доста от работата, надминавайки много уж по-опитни лекари! Успех!!

# 7
  • Мнения: 2 013
ох, да ви кажа, аз май ще съм от тези с лошото мнение.
Д-р Симеонова не ми хареса като специалист, препоръчаха ми я, като специалист относно хормоните. Тя видя високия ми тестостерон, веднага заключи, че имам поликистоза (въпреки че до сега 10 лекари са ме гледали на ехограф, нито задържам фоликули, нито правя много фоликули, нито нищо). Та след като и тя се убеди, че яйчниците ми изглеждат добре и въпреки стимулацията с клостилбегит нямам задържани фоликули беше категорична: трябва ти Диане за смъкване на тестостерона.
Отговорих (въз основа на един наръчник на Американската Асоциация на Клиничните Ендокринолози): Първо, трябва да се установи от къде идва този висок тестостерон: от яйчници или от надбъбречна жлеза. При мен е много по-вероятно да идва от надбъбречната жлеза (изследванията за това говорят- имам 100 изследвания, ама кой да ги изтълкува - НЯМА КОЙ). Второ АКО идва от яйчниците има и други лекарства за понижаване на тестостерона БЕЗ да се влияе на шансовете за забременяване (т.е. без да се изписват противозачатъчни). Почнах да ровя в наръчника, за да обяснявам алтернативната терапия, ама тя започна да ме убеждава как винаги при висок тестостерон изписвали диане, после клостилбегит и имали 50% успеваемост.

За мен тя не е достатъчно компетентна. Трябва още да почете. Добре, че се ровя и чета много, иначе щяха да ме подмятат само. Да пия противозачатъчни, т.е. съвсем шансовете ми за забременяване да са 0% при положение, че в момента съм на 31 години и че хората са написали черно на бяло алтернативната терапия за жени, които желаят да забременеят - НЯМА ДА СТАНЕ!

А, и забравих да добавя още в началото една млада жена ме пита за данните на мъжа ми, моя паспор, ЕГН.
Питам: Защо?
Отговор: Вие нали за ин-витро идвате?
Казвам: Чакай малко, идвам само на преглед!

С една дума - няма да стъпя повече там.

д-р Александров - там е истината.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 16:31 от Magdalena1978

# 8
  • Мнения: 1
Simple Smile Напълно съм съгласна с Магдалена, относно "Олимед". На 32 г. съм и още не се знае защо не мога да забременея, от месец се занимавам с изследвания и прочие. Попаднах в тази клиника, след като прочетох две положителни мнения за Др Симеонова, а там още от вратата ме подхванаха с това ин-витро. Отивам за първи път, за преглед, без никакви изследвания, а те ин-витро, че ин-витро, всякаш друго не знаеха. Иначе Д-р Симеонова ми се видя добър лекар, но след едно кръвно изследване, което показа положителна хламидия, реши, че незабавно трябва да направят цветна снимка за тръбите. Видя ми се прибързано, но не съм лекар... Попитах и ако са запушени, могат ли да се отпушат, а тя ми отговори, че не могат и единственото, което се прави в такъв случай е ин-витро Simple Smile Аз отказах цветната снимка и сега търся друг лекар. През цялото време имах усещането, че ме разглеждат не като човек, а като инвитро- банкова сметка....  определено са доста странни служителите там...

# 9
  • Мнения: 822
Simple Smile Напълно съм съгласна с Магдалена, относно "Олимед". На 32 г. съм и още не се знае защо не мога да забременея, от месец се занимавам с изследвания и прочие. Попаднах в тази клиника, след като прочетох две положителни мнения за Др Симеонова, а там още от вратата ме подхванаха с това ин-витро. Отивам за първи път, за преглед, без никакви изследвания, а те ин-витро, че ин-витро, всякаш друго не знаеха. Иначе Д-р Симеонова ми се видя добър лекар, но след едно кръвно изследване, което показа положителна хламидия, реши, че незабавно трябва да направят цветна снимка за тръбите. Видя ми се прибързано, но не съм лекар... Попитах и ако са запушени, могат ли да се отпушат, а тя ми отговори, че не могат и единственото, което се прави в такъв случай е ин-витро Simple Smile Аз отказах цветната снимка и сега търся друг лекар. През цялото време имах усещането, че ме разглеждат не като човек, а като инвитро- банкова сметка....  определено са доста странни служителите там...
мила във Варна работи един от най-добрите специалисти по стерилитет в БГ - д-р К. Александров, но се боя че и той ще поиска цветна снимка. но иначе никога няма да пристъпи директно към инвитро и винаги ако има дори и малка възможност за друг начин на забременяване ще я използва успешно.
Успех.

# 10
  • Мнения: 1 062
Цветната снимка е необходима, за да се види състоянието на тръбите, а има и положителен резултат за хламидия. Независимо дали останеш в Олимед, или отидеш на друго място, ще е добре да я наравиш. Както и спермограма при мъжа ти - така с две изследвания се изяснява част от картинката.
Успех и дано пътя до крайната цел при вас е кратък !

# 11
  • Мнения: 4
Имам специално мнение за клиниката очарована съм от д-р Моностирска сина ми е жив и здрав - раждах при нея около 5г.( "частно раждане" май вече не ги прави). На скоро имах проблем и реших пак там да ида но при нея прегледа беше 150 лв.. без ЗК и.... айде при дуг....
Росица Мурад - и така от нищо и никва цитонамазка (резултата й беше добре) и раничка (съмнявам се че я е имало) която третира 2 пъти за 1 месец с киселина -  така 8м. не мога да се оправя постоянно кървене само при мисълта да правим нещо  с мъжът ми..... и изпадам в паника, а  за бебе и дума не може да става.
Сега май ще се гори тази рана да видим, но при нея никога, а какво остав да оставя съдбата на детето си в нейни ръце Sick

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 199
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace
Здравей,мила!Днес бях на преглед при Симеонова.Възхитена съм.При мен прегледа беше профилактичен.Каза ми ,че съм здрава като кон.Много позитивна и слънчева женичка.ПрЕПОРЪЧВАМ Я

# 13
  • Мнения: 2 269
Здравейте,
за първи път посещавам форума, и съжалявам ако ви отегча, но има ли някой мнение за Олимед-Варна д-р Симеонова, в момента си правим всички необходими изследвания, за инвитро.
Някой ако  имам мнение, моля да го сподели. Дали правилно съм се насочила. newsm78
Благодаря много на всички и успех  Peace
Здравей,мила!Днес бях на преглед при Симеонова.Възхитена съм.При мен прегледа беше профилактичен.Каза ми ,че съм здрава като кон.Много позитивна и слънчева женичка.ПрЕПОРЪЧВАМ Я

На мен също тя ми е любимата гинеколожка. Наистина е голям професионалист.

# 14
  • Мнения: 313
Явно отзивите са доста добри, но се въртят в рамките на "добра гинеколожка", "различни проблеми", за раждания и учтивост. Момичето говори за ин витро, говорим за специалист по стерилитет, а не за обикновен гинеколог, ранички и профилактични прегледи.
Късмет и от мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт