Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,днес в Метро на Цариградско видях уред -Спа масажен комплект за домашна вана-до колкото разбрах той прави от ваната домашно джакузи/има ли някой подобен уред и доволни ли сте
Цитирай

при моите трима мъже

Ние имаме,много е приятно,само време да има6. На6ето го вzехме 2004 и до сега май на година не го полzвам пове4е от 4 пъти  Confused Ако има6 времето си вzеми  Peace
Цитирай
ОК благодаря,мисля да пробвам-стига да разбера как точно се ползва
Цитирай

при моите трима мъже

Много е лесно,след като се zакачи апарата на стената от него иzлиzа един мъркуч и той се вкарва в "матрака",който се zалепва(с вакуум) във ваната. Има дистанционно,от което пуска6 коя програма иска6. Раzличните модели имат раzличен брой,на6ият го вzехме zа 800? и бе6е навремето най_доброто иz каталоzите,има6е други с наполовина програми и съответно половин цена. Когато го купувахме помня,че ни каzаха,че на таzи фирма са много или най_добри,вече не помня.Фирмата на на6ия е Др.Френкел. След като иzбере6 програма zабравя6 zа всичко и се отпуска6...докато не чуе6 "мамооо,брат ми ме удари"  Mr. Green. Ако има6 късмета да не го чуе6 след като свър6и програмата си иzклÜчва сам. Успех при иzбора  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.